Абсолютних відмінників із ЗНО-2018 немає, але найосвіченіші виявились на Харківщині і в Києві

Сьогодні абітурієнтам розіслали результати з останніх предметів тестування ЗНО-2018. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання на цьому завершується. А для кожного сьомого абітурієнта  завершується  і вся нинішня вступна кампанія, йдеться в ТСН.Ранок.

Цього року вперше ЗНО писали учні ПТУ та коледжів. Саме вони і дали низький результат з української мови - не склали 47 тисяч учнів. Виявилось, українську мову і літературу не знає кожен сьомий цьогорічний учасник тестування.

«Оце збільшення з 8 відсотків тих, які не склали, до 14 відсотків цього року, зумовлено тим, що з’явилась нова категорія. Здебільшого - це випускники професійно-технічних навчальних закладів», - зазначив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Отже українську мову та літературу не склали 14,5 відсотків. Поріг з історії Укарїни не подолали теж 14 процентів учнів. Математику не осилили математику майже 19 процентів. Англійську, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13 відсотків. Не згодні з результатами абітурієнти можуть подати апеляцію. Їм перерахують. Але таких активних - мало.

«Апеляцій, якщо говорити з англійської - майже 300, всього ми маємо приблизно 1300 апеляції», - каже Карандій.Родина Альони Дяченко, як і багато інших сімей абітурієнтів, цю ніч майже не спали. Опівночі чекали на останні результати ЗНО. Альона не спала недарма. У випускниці сільської школи, що додатково займалася з репетиторами по скайпу - українська 197 балів. Англійська та історія по 191 балу.

Цьогоріч відмінників, які б набрали рекордний результат по 200 балів з трьох предметів немає. Але є ті, хто зміг отримати максимальний бал з двох дисциплін. Таких більше десятка. Для них відкриті двері всіх вишів України. Вступна кампанія стартує вже другого липня.

«Тих, хто набрав 200 балів з усіх предметів, наразі немає. Але є 12 осіб, які набрали 200 балів з двох предметів. Волинь – 1, Львівська область – 2, Полтавська область – 1, Харківська область – 4, Київ – 4», - додав Карандій.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/absolyutnih-vidm...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Українські фігуристи вибороли чотири медалі на турнірі в Польщі 0 0 0
Потребность общества в новой информации растет так быстро, что медлительность власти начинает крайне раздражать избирателей 0 0 0
Пасажиропотік у напрямку Росії впав на 15% 0 0 0
Обвалилось перекриття у будівлі палацу культури 0 0 0
Конгрес Венесуели оголосив Мадуро узурпатором 0 0 0
"Сверхдержава" с круговоротом макулатуры 0 0 0
Wizz Air призупиняє виконання рейсу Харків-Лондон 0 0 666
Спрос на электрокары в 2018 году вырос в два раза 0 0 0
Фокус №9 (565) 0 0 0
Фокус №10 (566) 0 0 0