Руйнівниця міфів. Супрун нагадала, що гомосексуальність не є хворобою

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розвінчує черговий міф. Цього разу про те, що гомосексуальність не є хворобою.

"Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба. В першій половині ХХ століття гомосексуальність вважалася психічним розладом, який лікували. Часто дуже жорстокими та принизливими методами, як то електрична шокова терапія та примусові побачення з жінками. Зайве говорити, що це виявилися абсолютно неефективними. У другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення чи характер, а ще до її народження", - зазначила Супрун у Facebook.Всесвітня організація охорони здоров'я 1992 року офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб (МКБ-10).

"Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Якщо хочете більше дізнатися про передумови виникнення гомосексуальності, раджу подивитися коротке, проте докладне відео від анімаційної студії NEED. Воно не дає всі відповіді. Більше того, науковці досі досліджують природу гомосексуальності. Проте дозволяє мислити ширше. Зокрема усвідомити те, що соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Проте він точно може визначити, чи забезпечувати людям права і можливості незалежно від неї", - наголосила Супрун.

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/ruynivnicya-mifi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Я не могла говорити, бачила літери й не впізнавала їх" 0 0 0
20 прострілених скульптур розставили на вулицях Києва 0 0 0
Експерт вказав на обурливу сторону "євробляхової амністії" 0 0 0
Гороскоп на 19 червня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Парламент Канади частково підтримав легалізацію марихуани 0 0 0
Стець знає, як погасити борги телеканалу UA:ПЕРШИЙ 0 0 0
Назвали, хто зможе викликати "прозорий офіс" додому 0 0 0
Медики внесли суттєві правки у перелік хвороб світу 0 0 0
Науковці знайшли суттєве підтвердження наявності води на Місяці 0 0 0
Залежність від відеоігор офіційно визнали хворобою 0 0 0