Вперше чистять найбільшу річку в Україні

У Вінниці біля "Водоканалу" почали чистити найбільшу річку в Україні - Південний Буг. Там працює два земснаряди, аби очистити воду.
На його придбання з бюджету міста витрачено 3,2 мільйони гривень. Земснаряд здатен за годину переробити 400 "кубів" пульпи з дна ріки. На добу корабель може викидати до 800 м³ пульпи.
Апарат пройшов тестування. Він проводить очистку русла річки в районі водозабору "Вінницяоблводоканал". Вирішили почати роботу тут, аби на місці безпосереднього забору води позбавитися мулу та водоростей. Його викидають з водозабору у ліс на території "Водоканалу".
В мерії кажуть , що в планах розпочати очищення дна Бугу в інших районах. Також збільшити кількість земснарядів, аби пришвидшити очисні роботи "Південого Бугу". Візьмуть в оренду ще два земснаряди. Уряд вже прийняв рішення про виділення 35 мільйонів гривень на реконструкцію очисних у Сабарові, що у Вінниці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиновники чистять річку для туристів

Південний Буг - річка на південному заході України. Бере початок на Поділлі і впадає до Бузького лиману Чорного моря. Четверта за довжиною. Її протяжність - 806 км.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/regions/_vper...

Самые важные новости дня с facebook & twitter