Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію до G7

Президент США Дональд Трамп пояснив, що виступає за повернення Росії до "Великої сімки" для переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним у рамках цього формату.

Про це він заявив в інтерв’ю Fox News."Ви знаєте, ми витрачаємо, напевно, 25 відсотків нашого часу, говорячи про Росію (на самітах G7 – ред.), і я сказав, що чи не було б краще, якщо б вони були тут. Я не за Росію. Я за Сполучені Штати", - розповів Трамп.

Він також зазначив, що якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б всі мали змогу обговорити з ним ситуації в Сирії та Україні."Як приклад, я скажу вам, якби він був на цій зустрічі, я міг би попросити його зробити те, що добре для світу, що добре для країни, що добре для нього", - підкреслив Трамп.

Нагадаємо, напередодні саміту G7 президент США Дональд Трамп запропонував повернути РФ до "Великої сімки". Пізніше главу Білого дому підтримав італійський прем'єр Джозеппе Конте.У той же час Канада виступила категорично проти цієї ініціативи Трампа. За збереження формату "Великої сімки" без Росії виступив і голова Ради ЄС Дональд Туск. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/tramp-poyasniv-chomu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter