Вартість проїзду в громадському транспорті Києва зросте вдвічі

Від 14 липня у київському міському транспорті почне діяти новий тариф на проїзд. Вартість зросте вдвічі з сьогоднішніх 4 грн до 8 грн. Пасажири, які користуються проїзними квитками на місяць і безконтактними картками, у разі їх поповнення будуть платити за одну поїздку від 6,3 гривні.

Міська адміністрація встановлює "максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень будуть платити пасажири, що користуються міським громадським транспортом іноді або гості столиці", повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян, пише "Інтерфакс".

Він додав, що принциповою умовою міського голови було збереження всіх пільг на проїзд громадським транспортом: для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших пільгових категорій населення проїзд залишиться безкоштовним.“Це складне рішення. І ми вимушені були його ухвалити, аби уникнути загрози транспортного колапсу в столиці”, – сказав Давтян.Для постійних пасажирів метрополітену, користувачів безконтактних карток вартість проїзду зросте на 1,3-1,5 гривні.

"Вартість поїздки у метро підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних і на 1 гривню 50 копійок при поповненні карти метро на 50 поїздок, відносно сьогоднішньої вартості у 5 гривень. Усі пільги для соціально вразливих категорій населення, а таких у метрополітені 23, збережені", – розповів глава КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.Він додав, що кошти від зміни тарифу будуть скеровані на 2 основних напрями: оплату енергоресурсів, які подорожчали, і наближення зарплати на підприємстві до середніх показників у Києві.

Нагадаємо, Кличко анонсував 24 квітня, що проїзд в наземному транспорті Києва може подорожчати до 8 гривень від 15 липня. Під час планування доходів за січень-липень підприємство враховувало тарифи на рівні 4-5 гривень, проте від 15 липня прогнозується підвищення плати за проїзд до 8 гривень для всіх видів транспорту. Так, майже вдвічі може подорожчати проїзд у трамваях, тролейбусах, автобусах, фунікулері і міських електричках.

 

Читать польностью: https://tsn.ua/kyiv/vartist-proyizdu-v-s...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Кім Чен Ин оголосив про припинення ядерних і ракетних випробувань 0 0 0
Верховна Рада може перейменувати місто Переяслав-Хмельницький 0 0 0
Трамп відреагував на рішення КНДР припинити ядерні випробування 0 0 0
Понад 2 млн людей не мають доступу до медицини на Донбасі - ООН 0 0 0
Нестор Махно може повернутися до України 0 0 0
Поліція в Мексиці оперативно розшукала вкрадений трофей футбольної Ліги Європи 0 0 0
Парламент Великої Британії створив групу для боротьби із російським впливом 0 0 0
Франція звинуватила Росію у фальсифікації заяв про хіматаку в Сирії 0 0 0
Конкуренция за кредиты – путь к развитию дорожной сферы 0 0 0
З травня зростуть тарифи на газ 0 0 0