"Девушка не голосовала. Поговори с ней, ты в этом заинтересован"

"У грудні 2016-го Онищенко показав його листування з нардепами Кононенком, Березенком і Макаром Пасенюком фінансистом президента. Аудіозаписи пообіцяв надати пізніше", написав журналіст 40-річний Дмитро Гнап у "Фейсбуку" 11 травня.
Напередодні проект "Слідство. Інфо" оприлюднив повідомлення з телефона нардепа-втікача Олександра Онищенка, 49 років. Там ідеться про голосування у Верховній Раді в обмін на гроші. Інтерв'ю з Онищенком записали півтора року тому на курорті Куршавель у Франції.
Через Онищенка оточення президента Порошенка передавало інформацію у Верховну Раду, за що треба проголосувати. Після позитивного результату розраховувалися. Переписувалися з Онищенком народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко, Сергій Березенко і фінансовий радник президента Макар Пасенюк. Зокрема, вони просили Онищенка домовитися про підтримку окремих законопроектів фракцією "Батьківщина". Він після цього нібито вів переговори з Юлією Тимошенко.
Усе листування російською мовою. Порошенка називають "первым", Юлія Тимошенко це "тетя", "мадам", "барышня", "девушка". $1 млн це "книжка" і "единичка", гроші "документы", "кислород", "подарок". Наприклад, Кононенко просить "отдать девушке единичку", а в іншому листі натиснути на Тимошенко під час голосування: "Сегодня завалили мой закон 2131а (зміни до закону про угоду щодо розподілу продукції. ГПУ). Девушка не голосовала. Завтра будет ставиться на повторное. Поговори с ней, ты в этом заинтересован".
Березенко, Кононенко й Тимошенко заперечили цю інформацію. У прес-службі Пасенюка заявили, що такого листування не існує.
"Йшов місяць за місяцем, Онищенко годував нас порожніми обіцянками про записи, очевидно, ведучи якусь свою гру. Наприкінці минулого року, так і не дочекавшись обіцяних "плівок", ми почали ретельно працювати з листуванням у телефоні Онищенка, продовжує Дмитро Гнап. У Куршавелі він був злий на Тимошенко за те, що вона особисто й частина її фракції підтримали зняття з нього депутатської недоторканності. Не заперечував проти передачі нам "маленьких таємниць" по співпраці Тимошенко з оточенням президента. Заявив в інтерв'ю, що був посередником між ними. За півтора року його давня знайома Юлія Володимирівна фаворит президентських перегонів. Думаю, при Тимошенко-президенті Онищенко вже бачить себе міністром конярства України".
"Интересно все повернулось. Да, Гнап был у меня полтора года назад. Брал интервью по коррупции Порошенко. Телефона моего в руках не держал. Я пообещал ему переписку но позже. А на выходе смонтирован ролик, вырванные слова из контекста. Что же получается?" пише у "Фейсбуку" Олександр Онищенко після виходу матеріалу 11 травня. Згодом видалив допис.
Онищенко втік з України майже два роки тому. Одразу після цього Верховна Рада зняла з нього недоторканність. Його звинувачують у розкрадання коштів під час видобутку і продажу газу. Нібито завдав шкоди державі на 1 млрд 613 млн грн. Із-за кордону Онищенко заявив, що має записи розмов із кабінету президента Порошенка. Написав на цю тему книжку "Петро П'ятий. Правдива історія про українського диктатора". З родиною живе в Іспанії.
 Нікого не дивує, що у Верховній Раді купляють голоси. Народні депутати, яких назвали, не вирішують питання самостійно. Поки що є зв'язки з вищим політичним керівництвом держави їм нічого не за­грожує, каже політолог 34-річний Петро Олещук.
 Якщо влада зміниться, із цих нардепів зроблять цапів-відбувайлів. Пам'ятаємо самогубство Михайла Чечетова (був першим заступником голови фракції Партії регіонів. Керував голосуваннями "регіо­налів" у парламенті. У лютому 2015-го викинувся з вікна власної квартири на 17-му поверсі у Києві. ГПУ), який рахував голоси під час прийняття "диктаторських законів" 16 січня 2014 року. Він був куратором певних парламентських груп за часів Януковича.
У Порошенка відпрацьовують план, ніби через Онищенка працюють іноземні ворожі сили. Наскільки це буде ефективно покажуть вибори.
 Українці бачать усе продається і купується. Країною керують абсолютно цинічні люди. На кого не подивишся або працюють на Кремль, або злодюги, говорить філософ 63-річний Ігор Лосєв.
 Треба докорінно змінити еліту. Бо теперішня розбещена, продажна. Ці люди не розуміють, у який момент прийшли до влади. Вирішується доля держави й нації. Вони неспроможні ефективно керувати країною. Можемо втратити її через гнилу еліту.
Порошенко намагатиметься вдруге стати президентом. Як це можливо, уявити важко. Бо його рейтинг мізерний. Може сподіватися тільки на якусь авантюру. Якби Петро Олексійович був людиною честі, то в останній рік на посаді працював би на країну як проклятий. Щоб бодай щось зробити корисного для неї.
Від цього компромату виграють усі опоненти Порошенка. Держава програє.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/politics-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Белый дом отреагировал на заявление главы Пентагона об отставке 0 0 0
В Венгрии не утихают протесты против "закона о рабстве" 0 0 0
Свою позицию по России и Китаю, Трамп назвал жесткой, но справедливой 0 0 0
Волкер: США поддерживали идею проведения встречи в рамках Будапештского меморандума, но Россия отклонила это 0 0 0
Футболіст молодіжної збірної Бразилії перейшов до складу "Шахтаря" 0 0 0
Коломойський назвав "Дніпро" збитковою командою 0 0 0
Австралийская акушерка сколотила состояние, продавая кремы и смузи из плаценты 0 0 0
Мастер-класс арт-директора CNN Сары-Грейс Манкариос о визуальном сторителлинге 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0