Клімкін закликав ОБСЄ використати всі важелі впливу на Кремль

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Парламентську асамблею (ПА) ОБСЄ використовувати наявні засоби і інструменти, щоб змусити Росію відмовитися від агресивної і загарбницької політики щодо України.
Про це повідомляється на сайті МЗС.
Клімкін в ході зустрічі з делегацією ПА ОБСЄ відзначив важливість парламентської дипломатії в рамках ОБСЄ та висловив подяку президенту Парламентської асамблеї Георгію Церетелі за рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в умовах тривалої збройної агресії РФ.
«Міністр підкреслив, що відновлення миру на українській землі залежить від готовності російської сторони припинити агресію проти України. Він закликав ПА ОБСЄ використовувати наявні засоби і інструменти, щоб змусити Кремль дотримуватися принципів Гельсінського Заключного акту та відмовитися від агресивної і загарбницької політики щодо України», - йдеться в повідомленні.
У свою чергу Церетелі підтвердив підтримку з боку ПА ОБСЄ територіальної цілісності України і запевнив у подальшому сприянні та підтримці ініціатив української сторони в рамках Асамблеї.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі запропонував ЄС взяти шефство над містами Донбасу.

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/klimkin-zaklikav...

Самые важные новости дня с facebook & twitter