На Донбас направлять нову зброю

Україна майже завершила розробку нових потужних видів озброєння. Незабаром може застосувати їх на окупованому Донбасі, заявив міністр оборони України 53-річний Степан Полторак.
 Відбувається серйозна робота з розробки систем залпового вогню, протиповітряної оборони, розповідає Полторак. Протитанкові комплекси "Стугна", "Скіф" добре себе показали за технічними характеристиками. Це інша зброя. Дальність стрільби майже 5 кілометрів, що забезпечує своєчасне реагування на загрози. Є цікаві розробки за різними напрямками. Рівень готовності рік-два до запуску. Це нова сучасна зброя. Подробиці поки що не можу озвучувати.
Не завжди заяви відповідають дійсності. Два місяці тому чув тижнів за чотири виконають останній етап контракту перед Таїландом з поставки танка "Оплот". Мовляв, готові укладати контракт зі Збройними силами України, лише треба бажання міністра оборони. Минув місяць, уже і другий, але поки що вони не готові до підписання контракту. Є проблеми з оснащенням підприємств, що виробляють цю техніку.
Проте за цей час ми майже забезпечили головні потреби ЗСУ. На базах закладаємо резерв на випадок відкритої агресії. Щоб у разі погіршення ситуації на фронті була змога швидко розгорнути додаткові сили й засоби, додає Степан Полторак.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

На Прикарпатті у пенсіонера знайшли арсенал зброї 0 0 0
Підсумки 15.09: відкриття КПП, санкції проти Росії 0 0 0
Представители Южной Кореи направились в КНДР для подготовки к саммиту 0 0 0
Саудовская Аравия перехватила баллистичекую ракету Йемена 0 0 0
Причины разорения советской экономики и развала СССР. 0 0 0
У Херсоні поліцейські викрили групу озброєних торговців амфетаміном 0 0 0
Китайські банки приєдналися до санкцій проти Росії 0 0 0
Ветеран АТО забив свою матір до смерті в Чернігові - ЗМІ 0 0 0
Як покращити пам’ятку архітектури символічним утіленням слова із трьох літер. ФОТОФАКТ 0 0 0
Вірменія обстріляла населені пункти Азербайджану 0 0 0