На Донбас направлять нову зброю

Україна майже завершила розробку нових потужних видів озброєння. Незабаром може застосувати їх на окупованому Донбасі, заявив міністр оборони України 53-річний Степан Полторак.
 Відбувається серйозна робота з розробки систем залпового вогню, протиповітряної оборони, розповідає Полторак. Протитанкові комплекси "Стугна", "Скіф" добре себе показали за технічними характеристиками. Це інша зброя. Дальність стрільби майже 5 кілометрів, що забезпечує своєчасне реагування на загрози. Є цікаві розробки за різними напрямками. Рівень готовності рік-два до запуску. Це нова сучасна зброя. Подробиці поки що не можу озвучувати.
Не завжди заяви відповідають дійсності. Два місяці тому чув тижнів за чотири виконають останній етап контракту перед Таїландом з поставки танка "Оплот". Мовляв, готові укладати контракт зі Збройними силами України, лише треба бажання міністра оборони. Минув місяць, уже і другий, але поки що вони не готові до підписання контракту. Є проблеми з оснащенням підприємств, що виробляють цю техніку.
Проте за цей час ми майже забезпечили головні потреби ЗСУ. На базах закладаємо резерв на випадок відкритої агресії. Щоб у разі погіршення ситуації на фронті була змога швидко розгорнути додаткові сили й засоби, додає Степан Полторак.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Минулої доби бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню – штаб 0 0 0
В Непале автобус со студентами рухнул в ущелье: 23 погибших 0 0 0
На Донбасі за добу зафіксовано сім обстрілів 0 0 0
Свідки історії. Автокефалія перед виборами 0 0 0
У США назвали найгірші фільми року 0 0 0
На Донбас прибула гумдопомога від Червоного Хреста 0 0 0
Доба на Донбасі: 4 бойовиків було знищено 0 0 0
День святої Анни: щирі привітання у прозі та віршах 0 0 0
Доба на Донбасі: сім ворожих обстрілів, українські бійці не постраждали 0 0 0
Через побиття судді призупинили чемпіонат Греції з футболу 0 0 0