Аліменти на дітей виплачують у доларах

Колишній чоловік живе і працює в Польщі електриком. Виїхав три роки тому. Йому призначили аліменти, але він не знає, як їх платити. Як він має сплачувати гроші на дитину та в якій валюті?
Запитує 33-річна Оксана Яблонська з Вінниці.
Сума аліментів залежить від заробітної плати, каже міжнародний юрист 40-річний Сергій Кухар. Розраховують її від середньої зарплати у галузі в Україні. Наприклад, середня зарплата електриків 12 тисяч гривень. На дитину має віддавати 4 тисячі гривень, тобто третину.
Гроші можна перераховувати на картку опікуна в іноземній валюті, яка поширена на території країни. Найчастіше це долари. Також можна класти євро. За розрахунок іншими валютами маєте право подати до суду. Були випадки, коли батько присилав гроші в молдовських леях. Жінка не знала, куди йти. У селі та райцентрі їх не приймав жоден обмінник. Думали, що вони фальшиві.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Співак Джастін Бібер відмовився від шлюбного контракту, – ЗМІ 0 0 0
В Одесі маршрутка врізалася у стовп 0 0 0
В Одесі маршрутка в'їхала в стовп, постраждали шестеро дорослих і троє дітей. Водій маршрутки не впорався з керуванням 0 0 0
У Єгипті заарештували двох синів екс-президента за звинуваченням у розтраті 115 млн доларів. Сини екс-президента Хосні Мубарака перебували на волі протягом 3 років після сплати застави 0 0 0
Для юних одеситів пільгових категорій проводять захоплюючі екскурсії 0 0 0
Страшна пожежа у таборі забрала життя трьох дівчаток 0 0 0
Сучасні українці є жертвою і плодом жахливого 20-го сторіччя 0 0 0
Щорічно в Британію надходить близько 120 млрд доларів «брудних» російських грошей, – FT 0 0 0
Що варто давати дитині в школу для перекусу 0 0 0
Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,12 грн/долар 0 0 0