У МЗС РФ заявили, що Росія пообіцяла "адекватно відреагувати" на санкції ЄС

РФ залишає за собою право "адекватно реагувати" на нові санкції ЄС проти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі.

Про це йдеться у заяві офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової.

"Нові заходи Євросоюзу вкотре демонструють його справжнє ставлення до населення Криму, інтересів і сподівань жителів півострова. Забувши про високі принципи демократії і прав людини, в Брюсселі наполегливо прагнуть "покарати" тих, хто причетний до організації демократичних волевиявлень на півострові.

ЄСівцям, мабуть, не дають спокою істотні позитивні зміни в житті кримчан після 2014 року, особливо на контрасті з ситуацією в Україні, громадяни якої зі зрозумілих причин відчувають себе обдуреними з боку ЄС, які обіцяли їм свого часу швидке "світле майбутнє",  – наголосила Захарова."Вважаємо, що і в самому Євросоюзі всім давно очевидна марність антиросійських санкцій, що перетворилися в ритуальні демонстрації внутрішньої ЄСівської "солідарності".

Єдиний їхній практичний результат – накопичення "подразників", що перешкоджають вибудовувати взаємовигідний діалог і співпрацю з Росією в інтересах наших громадян", – резюмувала вона.Своєю чергою, у виборчій комісії Криму вже прокоментували санкції, передають РИА Новости. Там вважають, що жодних незручностей через них не буде, оскільки вони є "формальністю". "Це просто пілюлька для українського керівництва, щоб вони хоч чимось потішилися», - заявив голова виборчкому Михайло Малишев. Він вважає санкції визнанням якісної роботи його підлеглих.

Нагадаємо, до цього обмежувальні заходи ЄС діяли проти 150 осіб та 38 установ, відповідальних за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. Щодо них також застосували замороження активів та заборону на в'їзд до країн Єврозони.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/u-mzs-rf-zayavili-sc...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

The Daily Telegraph дізналася про затримку санкцій Британії проти Росії через Brexit 0 0 0
"Барселона" завдяки четвертій перемозі одноосібно очолила чемпіонат Іспанії 0 0 0
Польща у ПАРЄ вимагатиме від Росії повернути уламки літака Качинського 0 0 0
Кличко посетил фестиваль современных богатырей "Muromets Fest" - КГГА 0 0 0
У США ФБР без пояснення причин закрило сонячну обсерваторію 0 0 0
Мер Лондона закликав до повторного референдуму за Brexit 0 0 0
''Гадить в Балтии легко'': в сети посмеялись над "русским миром" в Риге 0 0 0
В Египте арестовали двух сыновей экс-президента 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0