У МЗС РФ заявили, що Росія пообіцяла "адекватно відреагувати" на санкції ЄС

РФ залишає за собою право "адекватно реагувати" на нові санкції ЄС проти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі.

Про це йдеться у заяві офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової.

"Нові заходи Євросоюзу вкотре демонструють його справжнє ставлення до населення Криму, інтересів і сподівань жителів півострова. Забувши про високі принципи демократії і прав людини, в Брюсселі наполегливо прагнуть "покарати" тих, хто причетний до організації демократичних волевиявлень на півострові.

ЄСівцям, мабуть, не дають спокою істотні позитивні зміни в житті кримчан після 2014 року, особливо на контрасті з ситуацією в Україні, громадяни якої зі зрозумілих причин відчувають себе обдуреними з боку ЄС, які обіцяли їм свого часу швидке "світле майбутнє",  – наголосила Захарова."Вважаємо, що і в самому Євросоюзі всім давно очевидна марність антиросійських санкцій, що перетворилися в ритуальні демонстрації внутрішньої ЄСівської "солідарності".

Єдиний їхній практичний результат – накопичення "подразників", що перешкоджають вибудовувати взаємовигідний діалог і співпрацю з Росією в інтересах наших громадян", – резюмувала вона.Своєю чергою, у виборчій комісії Криму вже прокоментували санкції, передають РИА Новости. Там вважають, що жодних незручностей через них не буде, оскільки вони є "формальністю". "Це просто пілюлька для українського керівництва, щоб вони хоч чимось потішилися», - заявив голова виборчкому Михайло Малишев. Він вважає санкції визнанням якісної роботи його підлеглих.

Нагадаємо, до цього обмежувальні заходи ЄС діяли проти 150 осіб та 38 установ, відповідальних за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. Щодо них також застосували замороження активів та заборону на в'їзд до країн Єврозони.

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/u-mzs-rf-zayavili-sc...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Избитый украинским чемпионом боксер не вышел из комы за три недели 0 0 0
Разведка США обвинила Россию, Китай и Иран в попытке повлиять на промежуточные выборы в 2018 году 0 0 0
Футболіст молодіжної збірної Бразилії перейшов до складу "Шахтаря" 0 0 0
В Росії через аварію загорівся магістральний газопровід 0 0 0
Коломойський назвав "Дніпро" збитковою командою 0 0 0
Курс на Європу чи на Азію: чи варто в Україні скорочувати робочий тиждень? 0 0 0
Богословська – за конфіскацію енергоактивів держави, які належать росіянам 0 0 0
Дуда оголосив у Польщі день жалоби за загиблими шахтарями 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0