Доньки Порошенка випустилися з престижного коледжу у Великобританії - ЗМІ

Євгенія та Олександра Порошенко, 18-річні доньки президента України Петра Порошенка, закінчили навчання в британському коледжі Concord.
Незважаючи на те, що в британському коледжі «Конкорд» (Concord College) останній екзамен 30 червня, випускний тут вже відгуляли, пише видання «Страна».
«Традиційно тут, у коледжі, проходить Photo Day – заключна фотосесія для всіх учнів, а 12 травня вже відбувся випускний бал. Фотографували студентів коледжу «Конкорд», де навчаються діти з різних країн, на задньому дворі навчального закладу і неподалік від старовинного замку XIII століття – Актон-Барнелл (Acton Burnell)», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що доньки-двійнята президента вчилися одразу у двох країнах. Олександра та Євгенія були ученицями столичного Кловського ліцею іноземних мов №77. Також вони є студентками коледжу «Конкорд» Великобританії. Відправити сестер за кордон нібито порадив старший син президента Олексій Порошенко.
Вручення дипломів та вечірка проходили в прикрашеному залі. Випускники традиційно у вечірніх сукнях і костюмах. Євгенія, одна з дочок-двійнят Порошенко, на випускному вечорі продемонструвала прекрасну фігуру і одягла стрічку «Випускник», додає видання.За інформацією ЗМІ, дочки президента будуть вступати в один з університетів Великобританії.
«Це і не дивно, адже на даний момент Concord College займає почесне четверте місце за рівнем академічної підготовки серед учнів шкіл цієї країни. Випускники вступають в Оксфорд і Кембридж, LSE і Imperial College, Університет Лондона і багато інші вищі навчальні заклади по всій Європі», - додає видання.
В школі, що забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 млн 300 тис. грн на рік.

Читать польностью: https://glavcom.ua/country/science/donki...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Новости Крымнаша. Трусливое стадо приближает собственную гибель 0 0 0
Гройсман оголосив, що не піде в президенти 0 0 0
Мэр Лондона призвал к повторному референдуму по "Брекзиту" 0 0 0
Мер Лондона закликав до повторного референдуму за Brexit 0 0 0
Невероятные кадры: блогеры отправили в космос камеру 0 0 0
Британские ученые обнаружили в Англии останки континента Арморика 0 0 0
The Daily Telegraph: Іранські хакери викрали мільйони документів із британських вузів 0 0 0
Мер Лондона закликав до проведення другого референдуму щодо Brexit 0 0 0
Справа Скрипалів: у паспортних документах Петрова і Боширова однакові позначки 0 0 0
Британські вчені знайшли ключові гени старіння 0 0 0