Буряк Мармеладка дає круглі плоди

 Не могла виростити путніх столових буряків. І місце на городі змінювала, і сорти різні пробувала, а виростали смугасті й ликуваті плоди. Щороку мінялася із сусідкою на моркву, говорить Лариса Матвійчук, 51 рік, із селища Локачі Волинської області. Колеги підказали вінегретні сорти. Вони темно-вишневого кольору й без серцевини. Такі плоди соковиті й солодкуваті на смак.
На початку травня сіє сорти Мармеладка, Циліндра і Детройт. Вони посухостійкі й гарно зберігаються. Мармеладка дає круглі плоди по 250500 г, а Циліндра такої ж ваги, тільки продовгуваті. Сорт Детройт є найдрібнішим з них. Плоди не виростають більш як 200 г, зате достигають найперші за 110 днів.
 Не вибираю ділянку, де садила буряки понад два роки. Погано ростуть після редьки, шпинату й капусти. Добре після цибулі, часнику, огірків і кабачків.
Під час перекопування на 1 кв. м ділянки вносить 20 г аміачної селітри чи сірчанокислого амонію, 30 г суперфосфату і 10 г хлористого калію.
 Якщо на городі занадто бідні ґрунти, треба додати й органічні добрива.
На 1 кв. м потрібно 23 кг перегною чи 34 кг компосту. Для зняття кислотності на цю ж ділянку вносять 0,5 кг вапна.
Перед посівом насіння пророщує. Кладе в тарілку мокру ганчірку. Викладає насіння та прикриває іншою вологою ганчіркою. Ставить у тепле місце. Ганчірки щоразу намочує, як підсохнуть. За три дні сіє насіння на відстані 68 см у підготовлену та политу землю. Прориває столові буряки двічі коли з'являться два справжні листки, й коли в рослин буде чотири-п'ять листків і коренеплід виросте діаметром 3 см.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sad-newspaper...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Гороскоп на тиждень 29 квітня–5 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку 0 0 0
Deka luno Manifestacioj…Harmonica Ritm-gardado.... 0 0 0
В СНБО рассказали о ликвидации «Укроборонпрома» 0 0 0
Кривонос розповів, як ліквідують "Укроборонпром" 0 0 0
Тест-драйв Rolls-Royce Wraith Black Badge: надкомфортний спорткар 0 0 0
The Elder Scrolls: Blades уже принесла разработчикам 1,5 миллиона долларов 0 0 0
Кривонос: Принятие законопроекта по реформированию «Укроборонпрома» будет способствовать уменьшению коррупционных рисков в сфере ОПК 0 0 0
Плод вашей ненависти 0 0 0
Чему кейс Климца должен научить украинский бизнес? 0 0 0
Как выглядят 100-калорийные порции здоровых продуктов. ФОТО 0 0 0