Буряк Мармеладка дає круглі плоди

 Не могла виростити путніх столових буряків. І місце на городі змінювала, і сорти різні пробувала, а виростали смугасті й ликуваті плоди. Щороку мінялася із сусідкою на моркву, говорить Лариса Матвійчук, 51 рік, із селища Локачі Волинської області. Колеги підказали вінегретні сорти. Вони темно-вишневого кольору й без серцевини. Такі плоди соковиті й солодкуваті на смак.
На початку травня сіє сорти Мармеладка, Циліндра і Детройт. Вони посухостійкі й гарно зберігаються. Мармеладка дає круглі плоди по 250500 г, а Циліндра такої ж ваги, тільки продовгуваті. Сорт Детройт є найдрібнішим з них. Плоди не виростають більш як 200 г, зате достигають найперші за 110 днів.
 Не вибираю ділянку, де садила буряки понад два роки. Погано ростуть після редьки, шпинату й капусти. Добре після цибулі, часнику, огірків і кабачків.
Під час перекопування на 1 кв. м ділянки вносить 20 г аміачної селітри чи сірчанокислого амонію, 30 г суперфосфату і 10 г хлористого калію.
 Якщо на городі занадто бідні ґрунти, треба додати й органічні добрива.
На 1 кв. м потрібно 23 кг перегною чи 34 кг компосту. Для зняття кислотності на цю ж ділянку вносять 0,5 кг вапна.
Перед посівом насіння пророщує. Кладе в тарілку мокру ганчірку. Викладає насіння та прикриває іншою вологою ганчіркою. Ставить у тепле місце. Ганчірки щоразу намочує, як підсохнуть. За три дні сіє насіння на відстані 68 см у підготовлену та политу землю. Прориває столові буряки двічі коли з'являться два справжні листки, й коли в рослин буде чотири-п'ять листків і коренеплід виросте діаметром 3 см.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sad-newspaper...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Ученые выявили причину развития рака и бесплодия 0 0 0
Зимові овочі на вашому столі 14 14 666
У Вашингтоні обговорили введення в Україні ринку електроенергії та скасування формули «Роттердам +» 0 0 0
Владимир Мазяр: «У нас, к сожалению, санкции применяют лишь к юным футболистам» 0 0 0
Чорне або біле: два стильних образи Пріянки Чопри в Нью-Йорку 0 0 0
Як змінилися ціни на продукти від початку року 0 0 0
Як змінилися ціни на продукти з початку року 0 0 0
Политические спекуляции на теме "Роттердам плюс" отпугивают вероятных покупателей "Центрэнерго" – эксперт Украинского института будущего 0 0 0
Зианджа показала детские фото, на которых она Борис 0 0 0
Зелені баклажани не гірчать і мають тонку шкірку 0 0 0