Процедура ортоплазми повністю безпечна

 Навантаження на суглоби і хребет припадає щодня, навіть коли ми мало рухаємося. Проблеми з опорно-руховим апаратом виникають не тільки в літніх людей, а й у молодших поколінь. Якщо вчасно звернутися до прогресивної медицини, захворювання можна вилікувати за кілька днів. При артрозах, артритах, подагрі, остеохондрозі, переломах і міжхребцевих грижах ефективно допомагає процедура ортоплазми, говорить 36-річний Сергій Петрик, керівник лікувально-діагностичного центру "Ортомед Просперітас" у Полтаві.
Ортоплазма сучасний метод лікування опорно-рухо­вого апарату. Процедура в "Ортомед Просперітас" триває півгодини. Дозволена з 16 років. Для повноцінного лікування необхідний курс із трьох-п'яти ін'єкцій з інтервалом 310 днів. У складних випадках треба пройти повторний курс. Фахівець може призначити його через 810 місяців.
 Кров із вени пацієнта обробляють у центрифузі. Виділяється плазма, що має максимальну концентрацію тромбоцитів. Вони містять фактори росту сприяють природній регенерації м'язів, зв'язок, хрящів і кісток. Ін'єкція плазми в уражений суглоб виліковує організм. Розростаються судини, покращується кровообіг та кисневий обмін. Збільшується амплітуда рухів, зникають набряки, минає біль. Кількість введеної плазми і місця ін'єкцій лікар визначає індивідуально, додає Сергій Володимирович.
Ортоплазма повністю безпечна, не викликає алергій та побічних реакцій, бо не передбачає використання медикаментів. Процедура може застосовуватися окремо або в поєднанні з ортопедичною тера­пією. В обох випадках пацієнти відчувають позитивний результат уже після першого сеансу.
Клініка "Ортомед Просперітас" у Полтаві розташована на вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19а.
Тел.: 0(532) 58 03 08, 0(66) 285 25 48, 0(67) 186 55 70.
Із послугами медзакладу можна ознайомитися: www.ortomed-prosperitas.com.ua
Ліц. АЕ №197593 від 18.04.2013

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter