Чим Уганда відрізняється від Росії?

Останнім часом новини з Уганди попадають у світові топи: заяви президента цієї країни Йовері Мусавені спричинили справжній вибух у ЗМІ. Ще не вщухли дискусії про людські роти, що не призначені для сексу, як слідом за президентом почала шокувати міністр фінансів Уганди Матіа Касаійя.

Днями вона поділилася з угандійцями радісною звісткою: скоро користування соціальними мережами через стільниковий зв'язок буде коштувати всього-навсього 1 долар на місяць. Ні, плату не зменшили, бо зараз її просто немає — жителі Уганди сидять у соцмережах безкоштовно.

Читайте також: Никакого интернета не будет, только на почте в кабинках

Але новина радісна, оскільки "вписується в загальну політику влади країни з боротьби із соцмережами". Та й у бюджеті грошенят побільшає. У світле майбутнє дружно крокують жителі демократичної республіки Уганди, у якій певний час була лише одна партія.

У соцмережах демократія Уганди яскраво проявлялася і раніше – під час виборів доступ до них блокувався. Також уряд має на меті встановити новий податок – на чутки. Знову ж таки у соціальних мережах. Можливо, скоро, щоб опублікувати пост, угандійцям потрібно буде прикріпити до нього скани усіх потрібних документів, своє свідоцтво про народження, копію паспорта і заяву, завірену у нотаріуса, який підтвердить, що фотографія засинаючого котика не є чуткою.

Тим часом у Російській Федерації заблокували месенджер Telegram, а 21 квітня тисячі росіян припинили користуватися пошуковиком Google. І не тому, що солідарні з курсом партії, а тому що пошуковик та його інструменти заблоковані з невідомих причин. Ходять чутки, що це не збій системи. У даному випадку росіян може порадувати хіба що те, що вони не в Уганді – податок на чутки платити не доведеться.

Читайте також: Интернету жить в России осталось 3 месяца

Хоча загальні настрої верхівок Росії та Уганди відрізняються хіба що тим, що російський президент не закликає використовувати рот виключно для їжі. Поки що.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Читать польностью: http://uainfo.org/blognews/1526259087-ch...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

10 новорічних фільмів, які зроблять настрій казковим 0 0 0
Які медичні послуги можна буде отримати безоплатно у 2019 році 0 0 0
Росія запустила Протон-М з військовим супутником 0 0 0
США стежитимуть за Росією в Арктиці з Аляски 0 0 0
У Чехії на шахті стався вибух метану: є загиблі 0 0 0
Польща і Британія створять центр з протидії російській дезінформації 0 0 0
Кримський «суд» відмовив надати перекладача українському моряку 0 0 0
Мінфін США відклав санкції проти російської Групи ГАЗ до 7 березня 0 0 0
Трамп заявив, що глава Пентагону йде на пенсію 0 0 0
Глава Пентагону йде у відставку 0 0 0