Побудують найбільший в Україні гуртожиток для військових

У Збройних Силах України триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників 184 житлових комплексів для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом.
"Будівництво розпочалось на територіях військових містечок майже по всій території України в 21 області. На даний час вже розпочато будівництво на 25 будівельних майданчиках. Це Житомир, Миколаїв, Новоград-Волинський, Конотоп, Бердичів, Кременчук, Броди, Дачне, Подільськ, Старичі, Мирне, Гончарівське та Десна. До кінця місяця планується завершити процес проведення закупівель послуг на будівництво казарм поліпшеного планування ще на 25 будівельних майданчиках", - повідомляє сайт Міністерства оборони.
Кожен майбутній гуртожиток двохповерхова будівля. Він розрахований на 120 військових. В Житомирській області побудують найбільше житлових комплексів 22, в яких зможуть проживати 2750 військових.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські військові продовжують вражати вояків НАТО

На реалізацію проекту з будівництва 184 житлових комплексів для Збройних Сил України для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом передбачено фінансовий ресурс у сумі 2,6 млрд грн. Фінансування робіт буде здійснюватися наступним чином: 1,0 млрд грн за спеціальним фондом за рахунок коштів, які надійшли до Міноборони від реалізації конфіскованого майна; 1,6 млрд грн за загальним фондом Міністерства оборони України.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/regions/_pobu...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Посилення покарань для водіїв: чи зменшаться ДТП? 0 0 0