Стало відомо про перебування Трампа у Москві, де він хотів стати "найкращим другом Путіна"

Попри заперечення Дональдом Трампом свого перебування у Москві у 2013 році, ЗМІ змогли доказати, що майбутній президент США таки відвідав столицю Росії. І навіть хотів зустрітися з тамтешнім лідером Володимиром Путіним.
Відповідні докази оприлюднило видання Bloomberg. Згідно їх даних, Дональд Трамп таки провів ніч у Москві у листопаді 2013-го року, попри те, що сам президент США буцімто заперечував цей факт у розмові із колишнім директором ФБР Джеймсом Комі, пише "Голос Америки".


Раніше про те, що Трамп дійсно провів ніч у Москві, членам Конгресу США розповів його колишній тілоохоронець, який також заявив, що у Москві Трампу пропонували відправити до його номеру в готелі жінок, але сам майбутній президент США розсміявся у відповідь на таку пропозицію.
Згідно з даними про перельоти Трампа, які отримали Bloomberg, він провів у Москві час із ранку п'ятниці 8-го листопада і до ранку неділі. Трамп зупинявся у готелі Ritz-Carlton. У Москву Трамп прибув для проведення конкурсу Miss Universe.


Напередодні проведення конкурсу у 2013-му році Трамп у своєму Twitter активно твітував про очікування від його проведення.
Думаєте, Путін прийде на конкурс Miss Universe у листопаді в Москві – і якщо так, то чи стане він моїм найкращим другом? – твітував Трамп.

Читать польностью: https://24tv.ua/stalo_vidomo_pro_perebuv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Архієпископ Нью-Йорка опублікував список священиків, підозрюваних в домаганнях 0 0 0
Зінченко став представником відомого німецького бренду 0 0 0
Джозеф Байден за добу зібрав 6,3 млн доларів на президентську кампанію - WSJ 0 0 0
У Росії завели справу про навмисне забруднення нафти в нафтопроводі "Дружба" 0 0 0
Как в условиях диктата заоблачных цен на энергоресурсы поднимать промышленное производство и проводить модернизацию предприятий? 0 0 0
"Грязная" российская нефть, или Ресурсная "русская рулетка" 0 0 0
Байден випередив Трампа у першому президентському опитуванні 0 0 0
Шахов назвав тих, хто здавав місто Стаханов бандам Путіна 0 0 0
В Австралии убьют около двух миллионов кошек 0 0 0
Есть контакт. Когда электромобили станут "народными машинами" в Украине 0 0 0