Із Подолу на Троєщину курсуватиме підвісний потяг

Від Поштової площі на Подолі до вул. Закревського на Троєщині збираються прокласти підвісні рейки на опорах. По них пустять потяг. Він має розганятися до швидкості 500 км/год. Рух поїзда регулюватимуть автоматично. Така система транспортного сполучення називається "Скайвей".
У міськадміністрації розпорядилися створити робочу групу, що має вивчити всі особливості "Скайвею" і прорахувати кошторис.
Новий вид транспорту будуватимуть за проектом російського інженера Анатолія Юницького. Спершу в місті прокладуть тестову дорогу на території 36 га. До цього проекту залучили більш як 320 осіб.
Естакада складатиметься з опор, які виконуватимуть функцію пасажирських станцій і пересадочних вузлів. Проект передбачає три типи вагонів. Міський вміщуватиме в салоні до 14 пасажирів, перевозитиме понад 50 тис. людей за годину. Високошвидкісний до 24 пасажирів, перевозитиме майже 1 млн людей.
 Естакада "Скайвей" дозволяє скоротити кількість матеріалів, необхідних для будівництва доріг. Також оптимізує енергозатрати та зменшує шкідливий вплив на природу, кажуть розробники проекту.
 Ця система чутлива до вітру, особливо поривчастого. Я висловив ці й інші зауваження до проекту, але не отримав відповіді від розробників і автора ідеї Анатолія Юницького, говорить транспортний експерт Віктор Петрук.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В районі Донецької фільтрувальної станції бойовики застосували реактивні системи, – ООС 0 0 0
19 мая на Донбассе боевики совершили 58 обстрелов, трое украинских военных получили ранения – штаб операции Объединенных сил 0 0 0
На Донбассе за сутки ранены трое украинских военных 0 0 0
ООС: Ворог атакує на всій лінії зіткнення тривали бої, поранені троє бійців ЗСУ 0 0 0
За минувшие сутки враг 58 раз открывали огонь по украинским позициям, трое военных получили ранения, - штаб ООС 0 0 0
На Кубе потерпел крушение Boeing 737 0 0 0
За минувшие сутки боевики 58 раз открывали огонь по украинским позициям, трое военных получили ранения 0 0 0
Ситуація на Донбасі залишається напруженою: 58 обстрілів, троє поранених 0 0 0
Авіакатастрофа на Кубі: з'явилися нові подробиці 0 0 0
Гороскоп на 20 травня для всіх знаків зодіаку 0 0 0