Із Подолу на Троєщину курсуватиме підвісний потяг

Від Поштової площі на Подолі до вул. Закревського на Троєщині збираються прокласти підвісні рейки на опорах. По них пустять потяг. Він має розганятися до швидкості 500 км/год. Рух поїзда регулюватимуть автоматично. Така система транспортного сполучення називається "Скайвей".
У міськадміністрації розпорядилися створити робочу групу, що має вивчити всі особливості "Скайвею" і прорахувати кошторис.
Новий вид транспорту будуватимуть за проектом російського інженера Анатолія Юницького. Спершу в місті прокладуть тестову дорогу на території 36 га. До цього проекту залучили більш як 320 осіб.
Естакада складатиметься з опор, які виконуватимуть функцію пасажирських станцій і пересадочних вузлів. Проект передбачає три типи вагонів. Міський вміщуватиме в салоні до 14 пасажирів, перевозитиме понад 50 тис. людей за годину. Високошвидкісний до 24 пасажирів, перевозитиме майже 1 млн людей.
 Естакада "Скайвей" дозволяє скоротити кількість матеріалів, необхідних для будівництва доріг. Також оптимізує енергозатрати та зменшує шкідливий вплив на природу, кажуть розробники проекту.
 Ця система чутлива до вітру, особливо поривчастого. Я висловив ці й інші зауваження до проекту, але не отримав відповіді від розробників і автора ідеї Анатолія Юницького, говорить транспортний експерт Віктор Петрук.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Олександр Проценко осліп через браконьєрів 0 0 0
"Вижити на пенсію нереально" 0 0 0
Бойовики образили український воїнів і нарвалися на ліквідацію 0 0 0
За минулу добу на Донбасі поранені троє військових 0 0 0
Окупанти відкрили вогонь на Донбасі: є поранені серед українських військових 0 0 0
Українці створили офісний органайзер з бездротовою зарядкою 0 0 0
В Іршаві затримані троє, які побили та пограбували одного 0 0 0
На Донбасі загострилися обстріли 0 0 0
Згорілий табір "Вікторія" знову працюватиме 0 0 0
Світоліна вчетверте підряд потрапила до півфіналу турніру в Дубаї 0 0 0