Із Подолу на Троєщину курсуватиме підвісний потяг

Від Поштової площі на Подолі до вул. Закревського на Троєщині збираються прокласти підвісні рейки на опорах. По них пустять потяг. Він має розганятися до швидкості 500 км/год. Рух поїзда регулюватимуть автоматично. Така система транспортного сполучення називається "Скайвей".
У міськадміністрації розпорядилися створити робочу групу, що має вивчити всі особливості "Скайвею" і прорахувати кошторис.
Новий вид транспорту будуватимуть за проектом російського інженера Анатолія Юницького. Спершу в місті прокладуть тестову дорогу на території 36 га. До цього проекту залучили більш як 320 осіб.
Естакада складатиметься з опор, які виконуватимуть функцію пасажирських станцій і пересадочних вузлів. Проект передбачає три типи вагонів. Міський вміщуватиме в салоні до 14 пасажирів, перевозитиме понад 50 тис. людей за годину. Високошвидкісний до 24 пасажирів, перевозитиме майже 1 млн людей.
 Естакада "Скайвей" дозволяє скоротити кількість матеріалів, необхідних для будівництва доріг. Також оптимізує енергозатрати та зменшує шкідливий вплив на природу, кажуть розробники проекту.
 Ця система чутлива до вітру, особливо поривчастого. Я висловив ці й інші зауваження до проекту, але не отримав відповіді від розробників і автора ідеї Анатолія Юницького, говорить транспортний експерт Віктор Петрук.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/ukraine-newsp...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В правилах дорожнього руху змінили поняття про осіб з обмеженими здібностями 0 0 0
Скандальний екс-чиновник на Lexus влетів у ВАЗ: 3 людей загинуло 0 0 0
Під Києвом у ДТП загинули чотири людини, троє отримали поранення 0 0 0
Я вас не под венец звал. 0 0 0
Першовідкривач Аляски помер від цинги на крижаному березі 0 0 0
Повідомили ім'я убитого в Харкові поліцейського 0 0 0
Под Киевом в аварии погибли четыре человека 0 0 0
Путч ГКЧП, уничтоживший СССР. ФОТО 0 0 0
Смертельное ДТП под Киевом: четверо погибших, еще трое в тяжелом состоянии 0 0 0
Смертельна ДТП у Київській області: четверо людей загинули, ще троє у важкому стані. ФОТО 0 0 0