Величезні вирви на місці складів із хімзброєю. З'явилися супутникові фото до та після удару по Сирії

У ніч проти 14 квітня США, Велика Британія і Франція завдали авіаудари по ряду об'єктів в Сирії, які, ймовірно, пов'язані з розробкою та зберіганням хімічної зброї.

Удар по цих об'єктах став відповіддю на, як передбачається, хімічну атаку режиму Асада проти мирного населення, в результаті якої загинули близько 70 людей і у 500 з’явилися ознаки отруєння.За даними Пентагону, метою коаліції (США, Франції і Великої Британії) було три цілі, по яким загалом було випущено 105 ракет.

І як зазначив представник Комітету начальників штабів ВС США генерал Кеннет Маккензі, цілі були вражені "точним, приголомшуючим і ефективним" чином.Своєю чергою, сирійська сторона зазначила, що деякі цілі, по яким був завданий удар коаліції, не були вражені. Більш того, влада Сирії повідомила, що збила приблизно дві третини випущених коаліцією ракет. Таку ж оцінку озвучили і в Міноборони РФ.Однак, супутникові знімки, опубліковані CNN спільно з DigitalGlobe та Planet.com, свідчать про протилежне, і показують значні руйнування після авіаудару по об'єктах, імовірно пов'язаних з сирійської програмою з розробки хімічної зброї.

Об'єкти в Хомсі

Сирійське державне телебачення повідомило, що ракети, націлені на Хомс, були перехоплені і не завдали шкоди.

Однак супутникові знімки від DigitalGlobe показують, що двом об'єктам в Хомсі було завдано значної шкоди. Перше фото було зроблено в п'ятницю, до удару, а друге - в суботу, після.

За даними Кеннета Маккензі це:

- склад хімічної зброї в Хім Шіншар під Хомсом; випущено 22 ракети

- бункер з хімічною зброєю в Хім Шіншар; випущено 7 ракет "Скаут". Ціль знищена

Об’єкт під Дамаском

Ще одним об'єктом, на який піддався удару - Центр розробки та дослідження хімічної зброї в Барзахі під Дамаском. Всього було випущено 76 ракет, 57 з них - "Томагавки". Маккензі зазначив, що ціль була знищена. На супутникових знімках видно, що будівля повністю зруйнована, а на місці лише купа уламків.Нагадаємо, у ніч на 14 квітня США, Франція і Велика Британія завдали авіаудари по декількох об'єктах в Сирії, які, як стверджується, є частиною сирійської програми хімічної зброї.

Це було зроблено у відповідь на хіматаку 7 квітня, в результаті якої, за повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров'я, загинули близько 70 осіб і у 500 з'явилися симптоми отруєння.Сирія і Росії заперечують, що в Думі відбулася хімічна атака. 13 квітня Росія заявила, що повідомлення про атаку були провокацією, організованою Великою Британією. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/velichezni-virvi-na-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Світоліна у тригодинному трилері здобула путівку в 1/8 фіналу Australian Open 0 0 0
У США вкрали колекцію коміксів про Бетмена на суму $1,4 млн 0 0 0
''Палец провалился прямо в сердце": рассказ врача о первых убийствах на Майдане 0 0 0
''Неканоничны дважды!'' Религиовед разгромила РПЦ 0 0 0
Екс-футболіст чемпіонату Росії продовжить кар'єру в ФК "Зоря" 0 0 0
Графіті Бенксі на гаражі продали за «понад 100 тисяч фунтів», - фото 0 0 0
''Отречься в пользу Януковича'': Цимбалюк раскрыл планы России на нового президента Украины 0 0 0
''Где ваш патриотизм?'' Полуголую Седокову разнесли за американский флаг 0 0 0
В Тернопольской области на билборд о поддержке президента поместили фото священника УГКЦ. Он заявил, что не давал на это разрешения 0 0 0
''Выше ноги!'' Ученые побороли ''болезнь'', косящую миллионы людей 0 0 0