Банкова шукає на місце Холодницького лояльну людину

Адміністрація президента шукає лояльну до влади людину на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для заміни Назара Холодницького.
Про це написав колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак у статті для ZN.ua.
"Можна не сумніватися, що на місце Холодницького Банкова заведе набагато лояльнішу до себе людину. За моєю інформацію, пошук такої кандидатури вже розпочався і, швидше за все, вона буде з ГПУ з орбіти генпрокурора. Безумовно, заходження її на посаду керівника САП відбудеться через "прозорий" конкурс, мистецтво проведення якого влада давно вже успішно опанувала", - зазначив Трепак.
За його словами, головним завданням нового очільника САП буде "поставити НАБУ на місце".
"А зробити це, за тих серйозних недоліків у роботі НАБУ, про які пишуть ЗМІ, буде зовсім нескладно. Тим більше, не забуваймо, що згідно із законом САП здійснює процесуальне керівництво розслідуванням справ НАБУ (по суті левовою частиною його діяльності). А отже, новий керівник САП матиме всі можливості створити "нестерпні" умови для роботи НАБУ. За такої ситуації не можна також виключати запровадження "прямого" процесуального керівництва діяльністю НАБУ з боку особисто генпрокурора", - написав екс-чиновник.
За таких обставин керівник НАБУ Артем Ситник матиме три варіанти. Залишити посаду за власним бажанням, розуміючи, що "працювати не дадуть". Опинитися в нинішній ситуації Холодницького адже ставити "жучки" вміє не лише НАБУ. Чи стати повністю "своїм" для Банкової: у такий спосіб можна уникнути особистих проблем із законом, але після цього про НАБУ можна буде остаточно забут.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко наступає на антикорупціонерів - експерт

У кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького знайшли обладнання для прослуховування. Його встановило НАБУ за згодою генпрокурора Юрія Луценка.
Керує провадженням керівник так званого департаменту Кононенка-Грановського Володимир Гуцуляк. Він у ГПУ займається чутливими для влади питаннями.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/politics/_ban...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

"Перед обміном наказали скинути закривавлений одяг" 0 0 0
Кількість загиблих внаслідок лісових пожеж у Каліфорнії досягла 42 людей 0 0 0
ЗМІ: метою ізраїльського спецназу в Газі була друга людина в бойовому крилі ХАМАС 0 0 0
ЗМІ: одна людина загинула в результаті обстрілу Ізраїлю з сектора Гази 0 0 0
Переселенцям роздали квартири, які відремонтували німці 0 0 0
Під Одесою правоохоронці звільнили з рабства близько 100 людей 0 0 0
"Велика честь жити у вашому всесвіті": зірки Marvel висловили співчуття з приводу смерті Стена Лі 0 0 666
Новий Хатіко: у Китаї пес майже три місяці чекає на дорозі, де загинула хазяйка 0 0 0
Які продукти запобігають поганому настрою 0 0 0
В Іспанії пролунав вибух на заводі піротехніки: є жертви 0 0 0