Росія виганяє із країни британських дипломатів

Міністерство закордонних справ Російської Федерації оголосило persona non grata 23 британських дипломати і протягом тижня видворить їх із країни.

Про це повідомляють у прес-центрі відомства. 

Так, під час виклику британського посла в РФ Лорі Брістоу до МЗС, йому було повідомлено про відповідні заходи як реакцію на рішення про видворення з Британії російських дипломатів.Також МЗС відкликало дозвіл на діяльність у Санкт-Петербурзі Генерального консульства.

"З огляду на диспаритет в числі консульських установ двох країн, відкликається згода Російської Федерації на відкриття та функціонування Генерального консульства Великої Британії в Санкт-Петербурзі. Відповідні процедури будуть здійснені згідно з міжнародно-правовою практикою", - йдеться у повідомленні.

До того ж припиняється діяльність у Росії Британської Ради через неурегульованість статусу.МЗС РФ пообіцяло вжити додаткових заходів, якщо Британія продовжить впроваджувати "дії недружелюбного характеру".

Нагадаємо, 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про висилку з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова до країни. Також Британія скликала термінове засідання ради безпеки ООН для обговорення питання про отруєння Скрипаля.Раніше 12 березня Мей, виступаючи у парламенті, заявила, що за замахом на колишнього агента Сергія Скрипаля "з великою часткою ймовірності" стоїть Росія. Вона в ультимативній формі зажадала від Москви до кінця 13 березня пояснень у зв'язку з інцидентом. 

Читать польностью: https://tsn.ua/svit/rosiya-viganyaye-iz-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Трагедія у нічному клубі: майже 20 людей загинули 0 0 0
В ЕС прокомментировали перемирие между Афганистаном и талибами 0 0 0
Бойченко: Маріуполь входить в шістку найбільш безпечних міст України 0 0 0
Прем’єр Греції витримав вотум недовіри через угоду про назву Македонії 0 0 0
Кожен сьомий житель Землі живе на грошові перекази родичів-мігрантів, – ООН 0 0 0
Туск заявив, що глава керівної партії Польщі Качинський грає на руку Росії 0 0 0
У Кабулі стався теракт, не менше 26 жертв 0 0 0
Порошенко сповістив, за який важливий закон проголосує ВР наступного тижня 0 0 0
США звинуватили Росію в залякуванні співробітників ОБСЄ на Донбасі 0 0 0
У пиві та бутильованій воді виявили небезпечний елемент 0 0 0