Українці завоювали ще три медалі у третій день Паралімпіади-2018

Український лижник Ігор Рептюх приніс українській збірній третю золоту нагороду на Паралімпійських іграх у Пхенчхані, де завершився третій день змагань.

Ігор здобув перемогу в лижній гонці на 20 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Іще 2 нагороди вибороли жінки. У лижних гонках на 15 кілометрів Оксана Шишкова завоювала срібну медаль серед спортсменів із порушенням зору, а Людмила Ляшенко виграла бронзову нагороду серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Зазначимо, що для атлетів це вже не перші нагороди в Пхенчхані. Рептюх раніше завоював "бронзу" на дистанції 7,5 км, Шишкова виграла "срібло" в біатлонному спринті на 6 км, а Ляшенко в цій дисципліні стала бронзовим призером.

Таким чином, в активі збірної України вже 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. І наразі українці перебувають на третій сходинці медального заліку, поступаючись США і Франції.