Український лижник виборов "золото" на Паралімпіаді-2018

Український спортсмен Максим Яровий виграв золоту медаль під час лижних перегонів на дистанції 15 кілометрів на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Яровий отримав перше місце серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату. Другим фінішував американський спортсмен, а третє місце посів лижник з Південної Кореї.

Медаль Ярового стала другим "золотом" України на цьогорічній Паралімпіаді. Також у доробку наших спортсменів є одна срібла медаль і три бронзові. Про те, коли і в яких видах спорту за медалі змагатимуться українські паралімпійці, дивіться за посиланням→.