Як часто розраховуєтесь карткою?

Володимир Сіренко, 27 років, Черкаси:
 Зарплату отримую на картку, але розраховуюся нею ­рідко. Паперовим грошам довіряю більше, з ними мені зручніше. Так я контролюю свої витрати, знаю, скільки витратив і скільки залишилося. Була ситуація, коли термінал в магазині не хотів приймати картку. Попросив продавця залишити товар на касі, а сам побіг до найближчого банкомата знімати гроші.
Діана Снігур, 25 років, Київ:
 Карткою оплачую покупки в супермаркетах, ­інтернет- магазинах, замовлення в кафе. Готівці перестала довіряти, коли до квартири залізли злодії й вкрали 10 тисяч гривень.
Ольга Мельник, 21 рік, Вінниця:
 Місяць під час канікул підробляла в магазині, де продавали торти та тістечка. Продавці постійно обважували клієнтів, які платили готівкою. Правильну суму клали в касу, решту ділили між собою. Так за день заробляли 300400 гривень. Покупців, які розраховувалися карткою, не обважили жодного разу. Казали, що на них не заробиш.
Олександр Міхневич, 46 років, Київ:
 У столиці майже всюди можна заплатити карткою. Навіть на барахолці в частини продавців є переносні термінали.
Марина Удовенко, 30 років, Полтава:
 Розраховуюсь карткою за кожної можливості. Комуналку оплачую, поповнюю рахунок мобільного. Так не надурять із рештою, не підсунуть пошкоджену чи фальшиву купюру. Відмовляються приймати картку тільки в спеціалізованих магазинах м'ясному, кондитерському. Також на центральному ринку. При собі маю готівкою близько 100 гривень. Таку суму не страшно втратити, якщо витягнуть гаманець.
Марта Мартинюк, 31 рік, Львів:
 Дуже здивувалася, коли запропонували розрахуватися карткою в секонд-хенді. Купувала там зимовий одяг для будинку пристарілих. Усі пожертви мені скидають на банківський рахунок, то заплатити було дуже зручно. Відмовились прийняти картку тільки в одному пабі. Потім мені розповіли, що то звично для них. Вони постійно це кажуть клієнтам.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/money-newspap...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

США залишать в Сирії 200 військовослужбовців 0 0 0
Семінар з протидії насильству та булінгу провели для одеських педагогів 0 0 0
"Чоловік дуже хоче дітей. Таня перенесла три операції" 0 0 0
Згорілий табір "Вікторія" знову працюватиме 0 0 0
Ми вистояли, бо щоразу виявлялися кращими, ніж Імперія Зла нас уявляла 0 0 0
Коли працівники правоохоронних органів мають повноваження порушити ваше право на свободу та особисту недоторканність 0 0 0
Свободівці розповіли, що вдалося зробити в Черкасах за 2018 рік 0 0 0
У ефірі телеканалу Міноброни РФ розстріляли український танк: відео 0 0 0
Бан под дых российской пропаганде 0 0 0
Hyundai привезет в Женеву спортверсию кроссовера Tuscon 0 0 0