Нацвідбір на Євробачення 2018: відео виступів учасників першого півфіналу

Перший півфінал нацвідбору на Євробачення 2018 відбувся у суботу, 10 лютого. За результатами балів від журі та глядачів, у фінал пройшли: LAUD, The Erised, VILNA.
Під час півфіналу Нацвідбору на Євробачення 2018 глядачі побачили першу дев'ятку учасників, готових представити Україну на музичному конкурсі: СONSTANTINE, Сергій Бабкін, LAUD, група KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR: PUR і The Erised.
Пропонуємо подивитися їхні виступи у Нацвідборі на Євробачення 2018.
CONSTANTINE – Місто: дивіться відеоСергій Бабкін – Крізь твої очі: дивіться відеоLAUD – Waiting: дивіться відеоKAZKA – Дива: дивіться відеоThe Вйо – Нга Нга: дивіться відеоKOZAK SYSTEM – MAMAI: дивіться відеоVILNA – FOREST SONG: дивіться відеоPur:Pur – Fire: дивіться відеоThe Erised – Heroes: дивіться відео

Додамо, що окрім виконавців під час першого півфіналу витупали і запрошені гості – минулорічний переможець українського Нацвідбору O.Torvald і представник від Чехії на головному конкурсі у Лісабоні Міколас Йозеф.
O.Torvald – Ліхтарі: дивіться відеоMikolas Josef – Lie To Me: дивіться відео

Український Нацвідбір Євробачення складається з трьох півфіналів (10 і 17 лютого) і фіналу (24 лютого) на якому і визначиться представник від України на конкурсі.
Головне ж Євробачення пройде у травні у португальському Лісабоні: півфінали відбудуться 8 і 10 числа, а фінал – 12-го. Право приймати головний пісенний форум Європи для Португалії минулого року у Києві здобув Сальвадо Собрал, який з піснею Amar Pelos Dois посів перше місце.

Читать польностью: https://24tv.ua/vidbir_na_yevrobachennya...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Генасамблея ООН прийняла Міграційний пакт 0 0 0
Український нападник Кравець оформив дубль у Кубку Туреччини 0 0 0
Герой резонансного документального серіалу судиться з Netflix 0 0 0
У Києві невідомі розстріляли бізнесмена 0 0 0
Євген Карась розповів про фінансування організації «С14» 0 0 0
В Австрії затримано сирійського терориста 0 0 0
Фейгін прибув до Кірова, аби сьогодні відвідати Сущенка в колонії 0 0 0
Підвищення цін на газ залишається однією з умов МВФ - Мінфін 0 0 0
Фокус №9 (565) 0 0 0
Фокус №10 (566) 0 0 0