Світовий банк дав рецепт подвійного росту для української економіки

Україна може подвоїти темпи економічного зростання в найближчій перспективі, на тлі уповільнення зростання в розвинених державах.
Про це заявила Сату Кахконен, директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, передає "Радіо Свобода". Вона переконана, що запорука успіху - проведення реформ.
І пояснює: "Найважливішою, на нашу думку, є земельна реформа. Сільськогосподарський потенціал України - величезний. Але мораторій на продаж сільськогосподарських земель призводить до того, що Україна не має ефективно працюючого ринку землі... Другою реформою має бути подолання корупції. Світовий банк вітає подання до парламенту проекту закону про антикорупційний суді... Критично важлива також реформа державних підприємств. Без будь-яких кроків у цих сферах ми не думаємо, що 4-відсоткове зростання можливе".
Аналітики Світового банку та українські експерти зараховують до чинників, які можуть вплинути на українську економіку в найближчі роки. не тільки хід реформ. А й геополітичну напруженість в регіоні і інтенсивність російсько-українського збройного конфлікту на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти розповіли, на скільки треба підвищити зарплати

Світовий банк прогнозує зростання ВВП України до 2% за підсумками 2017 року. Очікується, що протягом трьох наступних років показник збільшиться до 4%.У доповіді Світового банку "Перспективи світової економіки" йдеться, що у 2018-2019 роках українська економіка зросте на 3,5% і 4%, відповідно.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/economics/_sv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В Україну прийшов газовий інвестор: олігархи дуже невдоволені 0 0 0
Польща відкликає свого посла з України 0 0 0
США ввели санкції проти головних невдах путінської розвідки 0 0 0
Генасамблея ООН прийняла міграційний пакт 0 0 0
Водій маршрутки роздавав цукерки пасажирам 0 0 0
Трамп назвав перемогу над ІД історичною 0 0 0
Президент Польщі Дуда звільнив посла в Україні: про це клопотав очільник МЗС країни 0 0 0
Український нападник Кравець оформив дубль у Кубку Туреччини 0 0 0
Фейгін прибув до Кірова, аби сьогодні відвідати Сущенка в колонії 0 0 0
Підвищення цін на газ залишається однією з умов МВФ - Мінфін 0 0 0