Експерт розповів, чому РФ хоче прив'язати Україну до Сирії

Заяви Генштабу РФ, що Україна причетна до нападу на їхню авіабазу в Сирії голослівна і нічим не підтверджена. Таким чином Росія хоче показати Заходу - Україна ніби не може контролювати і виконувати взяті на себе зобов'язання щодо нерозповсюдження зброї.
Про це розповів Дмитро Снєгирьов, військовий експерт, передає "24 Канал".

Він стверджує: "Росія хоче прив'язати Україну до конфлікту в Сирії, звинуватити у підтримці "ІДІЛ". І таким чином показати Заходу, що ми ніби не контрольовані і немає гарантій того, що американське летальне озброєння підприємливі українські генерали не продадуть на Близький Схід".
А також підкреслює, що Росія вже неодноразово закидала цю версію. Однак навряд чи Сполучені Штати Америки звернуть особливу увагу на ці заяви Москви.
"Росія вже намагалася звинуватити Україну в постачанні ракетних двигунів КНДР. І це нічим не закінчилося. Не було розслідування, тільки інформаційна хвиля з метою створити негативний імідж України. Жодної реакції з боку офіційних структур Заходу не було", сказав Снєгирьов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Європа втомилась від санкцій" - експерт зробив невтішний прогноз щодо війни на Донбасі

Українські боєприпаси експортуються в інші країни. Вони могли опинитися де завгодно. Експерт Святослав Стеценко сказав про це "Обозревателю"."Не факт, що заява Росії правдива, оскільки офіційного підтвердження інформації не було, але могло бути, що Україна поставляла боєприпаси за кордон", - сказав полковник. Знайдений у боєприпасах гексоген виготовляється на заводах багатьох країн.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/life/_ekspert...

Самые важные новости дня с facebook & twitter