Лущення рук знімає гліцеринова маска

 Зимою не можу дати ради із лущенням рук. Кремом доводиться мастити по п'ять-шість разів. Кума порадила робити тричі на тиждень маски й не треба тратитися на крем, говорить 42-річна Аліна Ромась із міста Карлівка Полтавської області. Роблю ромашкову маску з борошном, щоб трималася купи й не стікала по руках.
Заливає склянкою окропу 2 ст. л. сухого ромашкового цвіту. Настоює 1 год., цідить і додає в настій 3 ст. л. борошна. Робить це поступово, щоб не було грудочок. Наприкінці наливає 2 ч. л. олії і наносить маску на руки на 20 хв. Змиває теплою водою і мастить кремом.
 Ще можна купити в аптеці пляшечку гліцерину і з ним зробити маску. Коштує копійки, але дуже допомагає.
Розрізує лимон на дві частини. З однієї вичавлює сік. Змішує 100 мл теплої води, 20 мл гліцерину і лимонний сік. Увечері перед сном наносить маску на руки. Або ж можна змішати 3 ст. л. води, 2 ст. л. гліцерину та п'ять кра­пель нашатирного спирту. Усе перемішує і втирає у вологу шкіру. Чекає 10 хв. Серветкою знімає залишки суміші.
 Колись пробувала мастити руки й обличчя шматком лимону. Від нього шкіра посвітліла, тому вирішила ще з ним щось зробити.
Для лимонної маски змішує склянку густої сметани з яєчним жовтком і соком лимона. Два шматки марлі складає удвоє. Мають бути розміром з руку. На них наносить суміш і прикладає до шкіри. Зверху компрес накриває целофановою плівкою і рушником на 1520 хв. Потім миє руки теплою водою і мастить зволожувальним кремом.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

В Сети нашли огнемет от компании Илона Маска (ФОТО) 0 0 0
Ілон Маск продає вогнемети 0 0 0
Качество электрокаров Tesla Model 3 под угрозой 0 0 0
SpaceX испытала мощнейшую в мире ракету Falcon Heavy 0 0 0
В Сети нашли огнемет от компании Илона Маска - СМИ 0 0 0
Радикалы попытались поджечь, а затем захватить Десятинный монастырь в Киеве 0 0 0
Продает огнеметы? Илона Маска застукали за тайным бизнесом 0 0 0
У Мережі знайшли вогнемет від компанії Ілона Маска - ЗМІ 0 0 0
Илон Маск не шутил об огнемёте The Boring Company. Он будет стоить $600 0 0 0
Как привести себя в порядок после праздников 0 0 0