Лущення рук знімає гліцеринова маска

 Зимою не можу дати ради із лущенням рук. Кремом доводиться мастити по п'ять-шість разів. Кума порадила робити тричі на тиждень маски й не треба тратитися на крем, говорить 42-річна Аліна Ромась із міста Карлівка Полтавської області. Роблю ромашкову маску з борошном, щоб трималася купи й не стікала по руках.
Заливає склянкою окропу 2 ст. л. сухого ромашкового цвіту. Настоює 1 год., цідить і додає в настій 3 ст. л. борошна. Робить це поступово, щоб не було грудочок. Наприкінці наливає 2 ч. л. олії і наносить маску на руки на 20 хв. Змиває теплою водою і мастить кремом.
 Ще можна купити в аптеці пляшечку гліцерину і з ним зробити маску. Коштує копійки, але дуже допомагає.
Розрізує лимон на дві частини. З однієї вичавлює сік. Змішує 100 мл теплої води, 20 мл гліцерину і лимонний сік. Увечері перед сном наносить маску на руки. Або ж можна змішати 3 ст. л. води, 2 ст. л. гліцерину та п'ять кра­пель нашатирного спирту. Усе перемішує і втирає у вологу шкіру. Чекає 10 хв. Серветкою знімає залишки суміші.
 Колись пробувала мастити руки й обличчя шматком лимону. Від нього шкіра посвітліла, тому вирішила ще з ним щось зробити.
Для лимонної маски змішує склянку густої сметани з яєчним жовтком і соком лимона. Два шматки марлі складає удвоє. Мають бути розміром з руку. На них наносить суміш і прикладає до шкіри. Зверху компрес накриває целофановою плівкою і рушником на 1520 хв. Потім миє руки теплою водою і мастить зволожувальним кремом.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Сам себе мастер: Домашние чудо-маски для укрепления волос 0 0 0
Які пластичні операції найчастіше роблять зірки шоу-бізнесу 0 0 0
Forbes назвав головного мільярдера-невдаху року 0 0 0
Forbes назвал главного миллиардера-неудачника года 14 14 666
Чому відвідини Каїрського єгипетського музею справляють гнітюче враження 0 0 0
Volkswagen звільнить 7 тис. співробітників заради екоавтівок 0 0 0
Разговаривать языком силы: психолог рассказал, что скрывалось под маской Путина на пресс-конференции 0 0 0
Назвали найкращі країни для ведення бізнесу 0 0 0
Что смотреть: Самые ожидаемые сериалы 2019 года 0 0 0
Компания Кимбала Маска Square Roots намерена предоставлять покупателям всю информацию о приобретаемых ими продуктах при помощи QR-кодов 0 0 0