Експерти розкрили секрети Меган Маркл через мову її жестів

Колишня акторка 36-річна Меган Маркл, наречена 33-річного принца Гаррі, потрапила під пильний погляд експертів-фізіогномістів.
Мова тіла Маркл демонструє, що вона почувається невпевнено в новій ролі і відчуває великий тиск в новому оточенні, передає слова експерта Елізабет Кунке Daily Mail.
Меган часто торкається свого волосся. Це жест, яким вона заспокоює себе, коли почувається під тиском, стверджує Кунке, автор бестселера про невербальну поведінку.
"Це фізичний і психологічний заспокійливий жест, коли почуваєшся незручно або напружено. Доросла версія дитини, яка затискає улюблену іграшку, спідницю матері або батьківську руку, коли відчуваєш тривогу і не знає, що робити або сказати", - сказала Кунке виданню Femaile.
Маркл видається розгубленою в новій ролі. Актриса має багаторічний досвід прогулянок "червоною доріжкою". Уміє працювати перед фотокамерами. Впевнено тримається перед журналістами. До публічного життя їй не звикати.
Експерт говорить - відповідальність перед королівською родиною примушує Меган нервувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінки мріють про бездоганну посмішку, як у нареченої британського принца
Її більше не оцінюють, як актрису, на неї дивляться як на члена королівської родини. Вимоги до неї значно вищі, ніж до інших королівських родичів. Люди вивчають кожен жест, рух та вибір одягу. Всі очікують, що вона буде досконалою в своїй новій ролі.

Меган Маркл без будь-яких коментарів видалила всі свої сторінки в соціальних мережах. Британські журналісти припустили через її політичні погляди. До заручин з принцом Гаррі вона висловлювалася за Brexit. Тепер вона частина королівської родини. Єлизавета ІІ зберігає нейтралітет з цього питання. Маркл має притримуватися такої ж позиції.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_e...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Керченський міст почав розвалюватися 0 0 0
Карлос Кастанеда питав поради у смерті 0 0 0
В РФ підрахували збитки через війну з Україною 0 0 0
Чому Православна церква в Україні має бути автокефальною 0 0 0
Антикорупційне бюро не бачить порушень закону у плівках Онищенка 0 0 0
Хто він, якщо не пірат: Портников роз’яснив заяву Аксьонова 0 0 0
Медики заявили про неочікувану шкоду від чаю 0 0 0
В России сошли с ума, – Макаревич 0 0 0
Батьки американського студента Вормбієра звинувачують КНДР у смерті сина 0 0 0
Через смерть пацієнта в Україні заборонили аспірин 0 0 0