Гумовий ущільнювач для вікон буває трьох видів

 Із приходом морозів відчула, що з вікон свище холодний вітер. Удома ходжу в теплих кофтах і шкарпетках. Років 20 тому утеплювали вікна будинку газетами та ватою. Затикали ними щілини. Допомагало. Зараз вже ні. Є інші способи утеплення, каже Євгенія Коноплянка, 78 років, пенсіонерка з Пирятина на Полтавщині.
 Економний варіант утеплення вікон поролоном на клейкій основі. Підійде і для дерев'яних рам, і для пластикових, радить 32-річний Ігор Коломоєць, продавець-консультант будівельного супермаркету в Полтаві. Завдяки клейкій основі утеплювач протримається всю зиму. Але він має властивість вбирати вологу, згодом втрачає герметичність.
Якщо протяг свище з-під скла в дерев'яному вікні можна застосувати силіконовий герметик. Ним заповнюють щілину між склом і рамою.
 Ще один дешевий спосіб утеплення віконна замазка. Вона схожа на пластилін сірого кольору. Її треба розім'яти в руках і замазати всі щілини. Після застигання стає дуже щільною. Навесні досить відкрити віконні рами і зішкребти замазку. Продається в господарських магазинах брусочками по 300 грамів. Одного вистачить на вікно.
Найнадійніший і довговічний спосіб герметизації вікна з використанням прогумованого ­утеплювача.
 Він буває трьох видів, залежно від товщини щілин. "E" 23,5 міліметра підійде для пластикових вікон. "D" 38 міліметрів більш щільний. Таким краще утеплювати дерев'яні рами. "P" від 3 до 5,5 міліметра підійде як для пластикових, так і для дерев'яних. У пачці від 10 до 12 метрів вистачить на утеплення трьох-чотирьох вікон. Цей утеплювач, не вбирає вологу. Але коштує дорожче.
Перш ніж утеплювати вікна, поверхню потрібно промити і висушити. Після цього знежирити спиртом або бензином і знову просушити. Це необхідно для гарного зчеплення клейкого боку утеплювача з рамою.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/hata-newspape...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Зараз я із ним не спілкуюся, – Катерина Кухар про скандал навколо Полуніна 0 0 0
Украинцам придется гораздо больше платить за электроэнергию: названы сроки 0 0 0
Топ-8 подій в історії Київського православ'я 0 0 0
Советы, как выбрать елку 0 0 0
Марсело: «Любой клуб хотел бы иметь в составе Роналду» 0 0 0
Балерина Катерина Кухар прокоментувала вчинок Полуніна 0 0 0
Google прекращает поддержку ОС Android 4.0. 0 0 0
Ателье ABT поработало над новым Volkswagen Touareg 0 0 0
Наказание для родителей. Неплательщикам алиментов объявили войну 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0