Гумовий ущільнювач для вікон буває трьох видів

 Із приходом морозів відчула, що з вікон свище холодний вітер. Удома ходжу в теплих кофтах і шкарпетках. Років 20 тому утеплювали вікна будинку газетами та ватою. Затикали ними щілини. Допомагало. Зараз вже ні. Є інші способи утеплення, каже Євгенія Коноплянка, 78 років, пенсіонерка з Пирятина на Полтавщині.
 Економний варіант утеплення вікон поролоном на клейкій основі. Підійде і для дерев'яних рам, і для пластикових, радить 32-річний Ігор Коломоєць, продавець-консультант будівельного супермаркету в Полтаві. Завдяки клейкій основі утеплювач протримається всю зиму. Але він має властивість вбирати вологу, згодом втрачає герметичність.
Якщо протяг свище з-під скла в дерев'яному вікні можна застосувати силіконовий герметик. Ним заповнюють щілину між склом і рамою.
 Ще один дешевий спосіб утеплення віконна замазка. Вона схожа на пластилін сірого кольору. Її треба розім'яти в руках і замазати всі щілини. Після застигання стає дуже щільною. Навесні досить відкрити віконні рами і зішкребти замазку. Продається в господарських магазинах брусочками по 300 грамів. Одного вистачить на вікно.
Найнадійніший і довговічний спосіб герметизації вікна з використанням прогумованого ­утеплювача.
 Він буває трьох видів, залежно від товщини щілин. "E" 23,5 міліметра підійде для пластикових вікон. "D" 38 міліметрів більш щільний. Таким краще утеплювати дерев'яні рами. "P" від 3 до 5,5 міліметра підійде як для пластикових, так і для дерев'яних. У пачці від 10 до 12 метрів вистачить на утеплення трьох-чотирьох вікон. Цей утеплювач, не вбирає вологу. Але коштує дорожче.
Перш ніж утеплювати вікна, поверхню потрібно промити і висушити. Після цього знежирити спиртом або бензином і знову просушити. Це необхідно для гарного зчеплення клейкого боку утеплювача з рамою.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/hata-newspape...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Стало відомо про перебування Трампа у Москві, де він хотів стати "найкращим другом Путіна" 0 0 0
Наїзд на пішоходів у Торонто: оприлюднено відео затримання озброєного зловмисника 0 0 0
Роскомнадзор принимает меры по легализиации борьбы с обходом блокировок 0 0 0
США призвали Россию быть "конструктивным партнером" для прекращения конфликта в Сирии 0 0 0
Трамп насторожив апарат Білого дому, ставши частіше користуватися стільниковим телефоном 0 0 0
Россиян можно поздравить с тем, что мужское население РФ будет сокращаться не только в средней возрастной категории, но и в молодой 0 0 0
Патріарх РПЦ Кирило не зможе ветувати рішення щодо автокефалії для УПЦ, – Президент 0 0 0
Out Of Home Forum 0 0 0
Наказание для родителей. Неплательщикам алиментов объявили войну 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0