Росія готує санкції та кримінальні справи проти членів WADA через відсторонення від участі у Олімпіаді

Росія у всьому бачить ворогів. І коли її спортсменів «ловлять» на допінгу, використання якого було організовано на державному рівні – вбачає у цьому «руку ФБР» та втручання НАТО. Відтак погрожує членам Всесвітнього антидопінгового агентства WADA санкціями, і навіть кримінальними справами через відсторонення російських спортсменів від участі у зимовій Олімпіаді у південнокорейському Пхьончхані.
Так, ще 12 грудня 2017 року на зібранні російських парламентарів, спортсменів та дипломатів було прийнято рішення "про притягнення до відповідальності осіб, винних у відстороненні російської збірної від Ігор". Про це заявив у коментарі виданню "Известия" голова комісії Ради Федерації щодо захисту державного суверенітету і запобігання втручання у внутрішні справи Росії Андрій Клімов.
За його словами, зараз йде процес визначення людей, які стоять за відстороненням збірної РФ від Ігор у Південній Кореї. Мова може йти "про майже десятка персон" і не всі вони – функціонери WADA.
Крім того, в Раді Федерації повідомили, що вивчать питання можливої причетності до рішення WADA американського ФБР і спецпрокурора США Роберта Мюллера.
При цьому у Росії вирішили не поспішати, а зробити все після того, коли закінчаться зимові Олімпійські ігри. Переживають, щоб і тих спортсменів, яких допустили до участі під нейтральним прапором, не відсторонили.
Щодо санкцій, то мова може йти про персональні заходи, зокрема порушення справ, в тому числі кримінальних, а також обмеження в'їзду на територію РФ. Мова йде не тільки про окремих чиновників WADA, а про осіб, які так чи інакше брали участь у діяльності, яка привела до відсторонення російської збірної від Олімпіади.
Варто зазначити, що Слідчий комітет РФ вже завів кримінальну справу проти інформатора WADA Григорія Родченкова.
При цьому російські політики у відстороненні спортсменів винять не організаторів допінгових махінацій, а НАТО.
"Більше половини керівного складу WADA – представники країн-членів військово-політичного альянсу НАТО (президент WADA – британець сер Крейг Ріді, віце-президент – Лінда Хеллеланд з Норвегії. Серед 38 членів вищого органу WADA немає жодного представника РФ), мета якого – боротьба з РФ. І це при тому, що НАТО являє собою лише одну десяту світового населення. Погодьтеся, досить дивна пропорція. Я не стверджую, що кожен з них працює таємним агентом альянсу, але на практиці-то виходить саме так", – переконаний Андрій Клімов.

Читать польностью: https://24tv.ua/rosiya_gotuye_sanktsiyi_...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Чому несплата аліментів – це прояв економічного насильства над дитиною та як з цим боротися? 0 0 0
Російського військового Агеєва засудили в Україні до 10 років ув’язнення 0 0 0
Вчені заявили зіткнення Чумацького Шляху з Андромедою 0 0 0
Самая толерантная группа поддержки В Контакте 0 0 0
Трамп готов признать гражданами США почти два миллиона мигрантов 0 0 0
Естонія закликає Україну виключити її зі списку офшорів 0 0 0
Рекордный обвал гривни: украинцам сказали, к чему готовиться 0 0 0
Facebook блокує мільйони фейковий акаунтів 0 0 0
Суд виніс вирок російському диверсанту Агеєву 0 0 0
На Донеччині судитимуть трьох чоловіків, які готували теракт у Маріуполі 0 0 0