Які ліки не варто приймати під час тренувань

Лікарі виявили щоденні ліки, які не варто вживати, коли маєш систематичні фізичні навантаження. Висновки стосуються як тренувань в спортзалі, такі для тих, у кого важка фізична праця.
"Якщо ви використовуєте ліки, ви повинні бути в курсі всіх потенційних ефектів, хороших і поганих", - говорить доктор Майкл Рідер, професор з фізіології та фармакології, медицини та педіатрії в Лондонському університеті Західного Онтаріо.
Лікарі рекомендують звертатись на консультації тим, хто приймає бета-блокатори, антиалергічні препарати, антидепресанти, знеболюючі і антигістамінні ліки.
Бета-блокатори застосовуються при гіпертензії, високому тиску, глаукомі, мігренях чи серцевих захворювань. Бета-блокатори, як правило, знижують частоту серцевих скорочень, які прямо суперечать одній з наслідків фізичних вправ.
"Тіло отримує дві протилежні команди і швидко втомлюється. Ви не отримуєте бажаного результату і перевантажуєте серцеву систему", - розповів Філіп Емберлі, директор інноваційної аптеки з канадською асоціацією фармацевтів, що базується в Оттаві.
Обезболюючі, які містять ібупрофен і ацетамінофен, додають навантаження на нирки і на серце. Потрібно обов'язково проконсультуватись із лікарем, коли приймаєш такі ліки.
Антидепресанти змінюють хімічний баланс в мозку, тому виникає сонливість і розслабленість. Також побічним ефектом таких ліків є набір ваги.
Антиалергічні препарати також зменшують концентрацію і при інтенсивному заняття спортом можуть стати причиною травм.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, які можна їсти після тренування.

Вчені з'ясували яким має бути настрій, коли вирішили схуднути. Дослідження виявили, що психологічним налаштування худнути стає легше.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_aki-l...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Довіряєте власним очам? «Діпфейки» змусять вас у цьому сумніватися 0 0 0
Він дає нам всім захист, – Сергій Полунін пояснив, чому варто дякувати главі Кремля 0 0 0
Сріблястий одяг: як його носити 0 0 0
Нацбанк випустить банкноту часів УНР 0 0 0
Ієн Мак'юен: Гамлет носить памперси 0 0 0
Скільки коштує заправити авто на АЗС уранці 16 грудня 0 0 0
Як розбиваються улюблені автомобілі українців 0 0 0
Якою буде новостворена Православна церква України: ЗМІ опублікували статут 0 0 0
Коли на вулиці вітряно: як зробити бальзам для губ 0 0 0
Бетховен присвятив коханій "Місячну сонату", але грошей не дав 0 0 0