"Санекс" очищає вигрібну яму і стоки при мінусовій температурі

31 грудня після потепління із сусідської вигрібної ями почали виливатися відходи. Сусідка асенізатора з району не могла викликати, бо ж свято. Я їй подарував "Санекс" для вигрібних ям і вуличних туалетів. Сам ним три роки користуюся, розповідає 60-річний Олесь Довгий із села Розвадів Миколаївського району на Львівщині.
 Вона залила розчин біопродукту, згідно з інструкцією, у вигрібну яму й унітаз. Під вечір вода почала сходити. На Новий рік нам шматок печеного м'яса занесла. Казала, й не сподівалася, що до вечора рівень відходів почне опускатися.
Біопродукти "Санекс" працюють у спеку влітку і в зимовий холод. Переробляють відходи на рідину без запаху. Власникам приватних будинків, які використовують іонообмінні фільтри чи мають підвищений вміст солей у стічних водах, краще замовляти "Санекс RO Septix". Для лінивих господарів є зручні біотаблетки "Санекс-Комплекс" одну таблетку кладуть у бачок унітаза раз на місяць. Для очистки стічних труб від жирів і залишків їжі беруть "Санекс Біо Дрен" і "Санекс Універсал". Рідина знищує наліт на внутрішній поверхні каналізаційних труб, не пошкоджуючи їх.
Біопрепарати серії "Санекс" можна замовити на сайті http://t-klio.dp.ua або ж придбати в магазинах. За телефонами на сайті можна отримати кваліфіковану консультацію й дізнатися про місця продажу.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sad-newspaper...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Блогер: Заявление генерала Ходжеса про "Джавелины" и экспорт танков – довольно сомнительное 0 0 0
Почему в России "интеграция в мировую экономику" уже превратилась в окончательное г*вно 0 0 0
Превратили в Абхазию! В сети показали жуткое видео из "ЛНР" 0 0 0
На Харківщині судитимуть банду шахраїв, яка діяла за схемою "ваш син у поліції" 0 0 0
"Укрзалізниця" в 2018 году планирует дважды повысит цены на билеты 0 0 0
МИД Украины направило в РФ ноту протеста из-за очередного прибытия российского "гумконвоя" на оккупированный Донбасс 0 0 0
У Києві "мінували" торговий центр 0 0 0
У ДНР бойовики роздають шахтарям "повістки" 0 0 0
"Секретный" маршрут Путина наделал шороху в российском городе: видеофакт 0 0 0
У поїзді "Інтерсіті" в Руслану кинули камінь 0 0 0