Держава витягує з кишень українців величезні суми через податки. Всі види стягнень

Середній розмір зарплатні в Україні складає 7351 грн. Проте через оподаткування великі суми потрапляють до державного бюджету.  

Ті, хто отримує білу зарплатню, 18% оплачує податку на доходи фізичних осіб і 1,5% військового збору. У перерахунку з середньої зарплатні – це означає мінус 1433,45 грн. Роботодавцю найманих працівник обходиться ще дорожче. Щоб нарахувати 7 тисяч гривень зарплати - ваш керівник має сплатити єдиний соціальний внесок. 1600 гривень від середньої платні йде на пенсії, оплату лікарняного, на нещасний випадок. Навіть якщо нічого з перерахованого не сталося - все одно заплатити треба. Так, сума без сплати податків складає 8980, а на руки дають 5 917,55 грн. Виходить, що дорогою на банківську картку держава відкусила третину (3050,45 грн) від того, що віддає роботодавець.

Якщо ви думаєте, що на цьому ваші стосунки із державою вже припинилися, нічого подібного. Все тільки починається, адже є інші способи стягування грошей.

За всі покупки в магазинах українці платять не тільки продавцю, а ще й державі. Від продуктів відмовитись неможливо, тому від сплати податку сховатись не вдасться. Фактично цей підступний ПДВ відгризає від кожної покупки 20%. Відтак, кожен п’ятий буханець хліба, кожне п'яте яйце, кожну п’яту палку ковбаси доводиться віддавати державі. Якщо приміряти все це на залишки середньої зарплати, то виходить ще мінус 1200 гривень. І це за умови, що в жодній покупці не було міцних напоїв, тому що з'являється ще один податок - до ПДВ плюсуйте ще сплату акцизу. Цей хитрий збір включений не тільки у вартість алкоголю, а й тютюну, пального. 

За всі підакцизні товари, вироблені і продані в Україні, уряд уже виписав чек на 79,5 мільярдів гривень. За імпортні буде ще 46 мільярдів. Якщо цю суму розділити на кожного українця - виходить 250 гривень на місяць. Ще додайте сюди пару гривень за розмови по мобільному. 

Таким чином, у гаманці після таких відрахувань залишається чиста сума - 4471 грн. У цьому і полягає основна проблема - що ми сплачуємо податки непомітно. Це близько 70 тисяч гривень на рік з середньої зарплати. 

Для України - це поки що фантастика, проте для США - буденна реальність. Американці самі заповнюють податкові декларації і з великою неповагою ставляться до тих, хто не платить податків. Може, ця практика стала б рятівним кругом для нас, бо потримавши гроші у руках, а потім віддаючи їх фіскалам, ми б набагато прискіпливіше і жорсткіше ставилися до того, як держава їх витрачає. 

Читать польностью: https://tsn.ua/groshi/derzhava-vityaguye...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Гори оповиті туманом: показали фото осінніх Карпат 0 0 0
США покарають причетних до смерті саудівського журналіста - Помпео 0 0 0
Прем'єр-міністр Ізраїля перервав візит до Парижа через ситуацію у Секторі Гази 0 0 0
Чехія запропонувала витрачати гроші з військових бюджетів на допомогу бідним 0 0 0
Пенсии в Украине: запущен пересмотр тарифов на получение выплат через Укрпочту 0 0 0
Як не натрапити на шахраїв під час пошуку роботи 0 0 0
Націоналізм українців – це реакція на тролінг Росії, – політолог 0 0 0
Сьогодні в Україні починається стабільний нічний «мінус», дощі і сніг 0 0 0
Горящий парень спрыгнул с Крымского моста: появилось видео 18+ 0 0 0
Посилення покарань для водіїв: чи зменшаться ДТП? 0 0 0