Підсумки про конкурс до Верховного Суду

Не хотів вчора про це писати, щоб не псувати святковий настрій до Дня працівника суду і початку діяльності Верховного Суду. Однак, ми зобов'язані підвести їх, бо без цього неможливо знати, як жити далі.

Що відбулося?

Мали місце грубі і умисні порушення порядку обрання суддів, котрі допустила ВККСУ, наявність яких проігнорували ВРП та Президент України.

Ми ж дорослі люди і легко зробимо такий висновок, коли згадаємо судовий перебіг розгляду мого позову, яким, на мій погляд, намагався викрити шалений обман під час конкурсу. Доказами цього є небажання одних суддів робити висновки по суті позову, а інших - умисне його затягування, щоб передати вирішення справи до рук переможців, успіх котрих оскаржую. Ви ж розумієте, що якщо б помилився, то мені б давно відмовили у задоволені позову і кричали б на всіх кутках, що намагався зірвати конкурс.

Однак, в інформаційному просторі, який контролювала влада, про позов ніхто не згадував. Стояла тиша.

Цей конкурс показав, які у нас у правничій спільноті великі проблеми, котрі, на моє переконання, нам прийдеться вирішувати десятиліття.

Читайте також: Верховний Суд: замість оновлення та реформи – чергова імітація

1. Давайте пригадаємо, хто входить до складу ВККСУ. Адвокати, науковці і судді. Давайте пригадаємо, хто входить до складу ВРП. Адвокати, науковці і судді. Отже, одні правники допустили умисні порушення, а інші замовчали їх. Зверніть увагу, науковці навчають майбутніх адвокатів і суддів основ права, розказують про його верховенство та справедливість, а ті, в свою чергу, застосовують такі знання на практиці.

Питання: чому цього не відбулось на конкурсі? Чому порушили Конституцію України і інші законодавчі акти всі разом?

На мій погляд, відповідь така.

Ми не навчилися жити в абсолютній правді (в чистоті). Для членів ВККСУ і ВРП думка про те, що колишній ВСУ був дуже поганий, на мій погляд, дозволяла допускати порушення закону (навіть умисні). Це ж самообман, бо ми щось, що вважали недобрим, замінили таким же, знаючи про це достеменно.

Порушивши умисно порядок обрання суддів, ВККСУ зробила їх залежними від себе, а не від закону, що призвело до втрати всіма громадянами країни права на справедливий суд. Намагалися створити справедливий суд, а порушили таке конституційне право створенням найвищої судової установи у такий спосіб.

2. Давайте пригадаємо, хто ті 69 суддів ВС, які погодились бути обраними з порушенням порядку. Адвокати, судді і науковці.

3. Давайте пригадаємо, що жодна правнича організація, спілки, союзи, бачучи очевидні порушення діючого законодавства, не виступили з публічними заявами усунути порушення проведення конкурсу, щоб не допустити втрату громадянами права на справедливий суд.

Проаналізуйте всі ці три пункти і скажіть, як нам жити далі? Що з нами не так? Чому ми не любимо дотримуватися закону? Чому не любимо чистоту? Чому любимо обман?

Впевнений, що з часом цей конкурс увійде в історію держави, як приклад того, як не можна проводити конкурси, а винні понесуть покарання.

Але є один момент, який мене тішить.

Читайте також: Скандальный глава Верховного суда ушел в отставку

Серед усіх членів ВККСУ і ВРП знайшлась одна людина, яка сказала, що обман не може стати частиною нашого життя. Це як надія на майбутнє. Але ще більше радію від того, що цією людиною виявився науковець, котрий навчає майбутніх суддів і адвокатів. Отже, він добре знає, чого треба навчити правників, і на власному прикладі довів, що його любов до права доводиться ділом і правдою.

Повірте, з Вами завжди був щирий і намагався захистити наше спільне конституційне право.

Читать польностью: http://uainfo.org/blognews/1513464039-pi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Підсумки 20.12: Перейменування УПЦ МП і бійка в Раді 0 0 0
Польща видала Україні додаткові дозволи на перевезення 0 0 0
Нардепа Еленского избрали членом украинской делегации ПАСЕ 0 0 0
Опять реформируют Налоговую и Таможню. Только один вопрос: Зачем? 0 0 0
Итоги 20.12: Переименование УПЦ МП и драка в Раде 0 0 0
Необхідно повернути повагу держави до громадян, а громадян — до держави 0 0 0
Увели штрафи за цькування в школі 0 0 0
Об'єднання демократичної опозиції: Гриценка підтримали Томенко та Катеринчук 0 0 0
Українських моряків росіяни не визнали військовополоненими 0 0 0
Для поездок на общественном транспорте в Киеве планируют закупить карты с PayPass 0 0 0