У центрі Києва співробітники піцерії побили до крові своїх відвідувачів

Вночі в суботу, 16 грудня, в ресторані SoloPizza на Хрещатику сталася серйозна бійка. Співробітники закладу побили своїх відвідувачів.

Як повідомляє "Інформатор", молода пара з ще однією дівчиною прийшли поїсти піци. Але під кінець відпочинку вони посварилися з директором.

За даними видання, адміністратор спочатку на них кричала і обзивала, після чого за допомогою офіціантів компанію молодих людей викинули на вулицю.На цьому співробітники піцерії не зупинилися, а продовжили бити двох дівчат і хлопця. Свідками бійки стали таксисти, які чергували неподалік. Вони зняли на відео процес побиття і викликали поліцію. Після дзвінка правоохоронцям, співробітники закладу закрилися в ресторані.

Молоді люди так до кінця і не зрозуміли, за що їх побили. Як розповів потерпілий хлопець, він захищав свою дружину від адміністратора піцерії та її співробітників.За його словами, конфлікт почала адміністрація і з незрозумілої йому причини напали на них усередині закладу. Хлопець зазначив, що за рахунком вони розплатилися.

У подружжя видно сліди побоїв на обличчі. Хлопець також скаржився на біль в області грудної клітини, а його дружина на нирки.На місце прибули медики для надання допомоги, а також патрульні для фіксації правопорушення. Працівники Solo Pizza так і не вийшли для дачі пояснень. 

Читать польностью: https://tsn.ua/kyiv/u-centri-kiyeva-spiv...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Офицер армии Израиля погиб в перестрелке в секторе Газа 0 0 0
Беньямин ВЕРБИЧ: «Шапаренко ухватился за свой шанс двумя руками» 0 0 0
КНДР и Южная Корея начали снос пограничных постов 0 0 0
''Персик'': участница ''Танців з зірками'' взбудоражила сеть голым фото 0 0 0
Які вишиванки носили 30 років тому 0 0 0
Перенесення Різдва: У Філарета пояснили свою позицію 0 0 0
"Я задыхаюсь": СМИ узнали последние слова Хашукджи перед смертью 0 0 0
Як не натрапити на шахраїв під час пошуку роботи 0 0 0
Правительство Британии выделяет $65 млн на медицинский ИИ 0 0 0
Женский день календаря. История праздника 8 Марта: легенды и реальность 0 0 0