"Телефон був вимкнутий. Але за два дні ввімкнувся"

Олена Добродій вбила доньку
12 грудня в лісосмузі біля села Обознівка за Кропивницьким знайшли тіло 12-річної Кате­рини Добродiй. Протягом п'яти діб її шукали батьки, поліцейські, вій­ськові та волонтери. Не повернулася зі школи, запевняли батьки.

 Тіло знайшли поблизу бази відпочинку, каже родич родини Добродій. На голові глибока рана від удару кухонної сокири, поряд із тілом сліди від машини. Поліцейські почали шукати підозрюваних. Увечері затримали матір дівчинки 34-річну Олену. Вона зізналася у вбивстві.
8 грудня дівчина була вдома з матір'ю. Просилася не йти до школи, але матір наполягала, почала бити. У пориві люті вбила, каже В'ячеслав Аброськін із Міністерства внутрішніх справ. Вивезла тіло на пустир за 5 кілометрів від хати. У цей час її чоловік пішов на роботу, дорогою завів у дитсадок молодшу доньку.


Весь час Олена із чоловіком Павлом шукали доньку разом із волонтерами.
Родина Добродій живе на вул. Івана Богуна в Кропивницькому. Катерина навчалася у шостому класі школи №14, їздила маршрутним таксі №111. Її не впізнав жоден із водіїв, які 8 грудня працювали на маршруті.
 Катя очень просила не отправлять ее в школу. Но Лена дала ей 20 гривен на маршрутку и выпихнула за двери. Это было в районе девяти утра, каже місцева Галина Чернищова. Ввечері Катя мала йти до репетитора з англійської. Коли не з'явилася, вчителька подзвонила до матері. Бо раніше Катя не прогулювала. Виявилося, що і в школі її не було. Почали обдзвонювати її друзів, знайомих, учителів, однокласників. Телефон Каті був вимкнутий. Але за два дні ввімкнувся. Всі почали дзвонити, та ніхто не брав трубки. Потім сіла батарея. Поліцейські знайшли телефон за кілометр від їхньої хати, але зовсім в інший бік від школи.
Катерина Добродій була відмінницею. З учителями й однокласниками не конфліктувала. Поліцейські призначили її матері психіатричну експертизу Олена Добродій стояла на обліку в психоневрологічному диспансері.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/scandals-news...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Шахраї в Києві "розводять" людей, які отримують закордонні паспорти 0 0 0
На біопрепарат "Санекс" у червні діють знижки до 15 відсотків 0 0 0
"Був маленький шматочок пляжу, але його обнесли колючим дротом" 0 0 0
Трамп возмущен числом утечек из ФБР в "лживые СМИ" 0 0 0
"Брак с андроидом": Казарин объяснил, куда движется мир 0 0 0
10 способів, як заохотити дитину читати 0 0 0
Расследование о российском вмешательстве в выборы запомнится "темной страничкой" в истории - Трамп 0 0 0
Колишній воротар "Динамо" виступатиме у чемпіонаті Угорщини 0 0 0
Новости Крымнаша. "Три корочки хлеба в Стране дураков" 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0