Як змінювалися відповіді Путіна про російські війська на Донбасі з початку війни: відео

Щороку український журналіст Роман Цимбалюк задає російському президенту питання про Донбас. Ось як змінювалися його питання і відповіді Путіна за останні чотири роки.
Питання і відповіді наведені не повністю. Порівняння опублікувало "Настоящее время".
2014
– Роман Цимбалюк, українське агентство "УНІАН". Перше питання щодо каральної операції, яку ви влаштували на сході нашої країни, причому в основному проти російськомовного населення. Не секрет, що там воюють російські військовослужбовці та російські бойовики, які все це влаштовують. Скільки Ви туди відправили російських військових? Скільки Ви туди відправили техніки? Скільки з них загинуло на території України? Ви, як Верховний Головнокомандувач, що б сказали сім'ям загиблих російських офіцерів і солдатів?
Путін: Всі люди, які за покликом серця виконують свій обов'язок або добровільно беруть участь в якихось бойових діях, в тому числі і на південному сході України, не є найманцями, тому що за це грошей не отримують. У нашій суспільній свідомості те, що відбувається на південному сході України, дійсно каральна операція, але вона проводиться сьогоднішніми київськими властями, а не навпаки. Адже це не ополченці південного сходу направили свої бойові підрозділи до Києва, а, навпаки, київська влада підігнали збройні сили на південний схід, використовують систему залпового вогню, артилерію і бойову авіацію.
2015
– Володимире Володимировичу, в контексті Ваших неодноразових тверджень про те, що на Донбасі немає російських кадрових військових, я хотів Вам передати привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова, третя бригада, місто Тольятті. Скажіть, Ви будете їх обмінювати на Сенцова, Савченко, Афанасьєва, Кольченко, Клиха? І цей перелік ще дуже не закінчений.
Путін: З приводу обмінів. Ми ніколи не говорили, що там немає людей, які займаються вирішенням певних питань, в тому числі у військовій сфері, але це не означає, що там присутні регулярні російські війська. Відчуйте різницю. Це перше.
Друге. Ви назвали двох-трьох чоловік, яких пропонуєте міняти, а потім почали довгий список, на кого ви їх хочете поміняти. По-перше, обмін повинен бути рівноцінним. А по-друге, ми повинні разом з нашими колегами спокійно все це обговорити, поговорити і продовжити те, на чому ми завжди наполягали, і те, що пропонує президент України: потрібно звільняти людей, які утримуються як з одного боку, так і з іншого боку. Перш за все це стосується людей з Донбасу, з південного сходу України, і українських військовослужбовців, які затримані на цих територіях. Але обмін повинен бути тут рівноцінним.
2016
– Ви часто говорите, що були змушені захищати російськомовних в Криму і на Донбасі. Ви в минулому році говорили, що ніколи не приховували, що відправляли на Донбас людей вирішувати військові питання. Уточніть, де це написано в Мінських угодах, і чи розумієте ви, що, якщо колись підете на пенсію, росіяни залишаться для українців окупантами.
Путін: Добре було б домогтися того, щоб на Донбасі українську армію не рахували окупантами в своїй власній країні. Ось про що потрібно думати.
2017
– Я не перший раз задаю питання вам. І біда тільки в одному: що ви не на всі питання відповідаєте. І раніше ви говорили про те, що, ніколи не приховували, що відправляєте на Донбас людей вирішувати військові питання, в житті це називається вбивати громадян України, і в принципі тут все зрозуміло, і наша армія знає, що з цими людьми робити, з вашими рішалами. Якщо ви все-таки виграєте вибори, можливо, ви будете і далі займати таку абсурдну позицію по Донбасу, по миротворцям, і на практиці, люди ваші, які вирішують там питання, вони і займаються різаниною населення Донбасу, і вам не варто цього боятися, тому що звільнені українські міста, як Слов'янськ і Маріуполь, живуть прекрасної мирним життям.
Путін: Російської армії на території Донбасу немає. Але там дійсно створені певні військові міліцейські формування, які є самодостатніми і готові відбити будь-які великомасштабні військові акції проти Донбасу. Ми вважаємо, що це відповідає інтересам тих людей, які проживають на цій території, тому що, якщо у них такої можливості не буде, та різанина, про яку ви сказали, і навіть гірше, ніж в Сребрениці, буде здійснена так званими націоналістичними батальйонами. І їх ніщо не зупинить, в тому числі і звернення, як мені порадили деякі мої західні колеги, звернення, в разі розвитку подій подібного роду, в правозахисні міжнародні організації, і ми це прекрасно розуміємо.

Читать польностью: https://24tv.ua/yak_zminyuvalisya_vidpov...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Військова прокуратура назвала основну версію вибухів на арсеналі у Калинівці 0 0 0
Помпео по телефону привітав предстоятеля Православної церкви України Епіфанія 0 0 0
Трамп погодився закрити свій благодійний фонд 0 0 0
Болсонару підтвердив, що Бразилія вийде з Глобального договору про міграцію 0 0 0
Трамп створив космічні війська 0 0 0
"Москитный" путь нашего флота 0 0 0
В СБУ назвали кількість людей, яким цього року повідомили про підозру в держзраді 0 0 666
Картинка перед Мінськими переговорами: на передовій пояснили загострення в зоні ООС 0 0 666
У США раптово відклали судове засідання щодо Флінна 0 0 666
Мінфін: Україна отримає від МВФ 1,4 млрд доларів до 25 грудня 0 0 0