Попіл тіла офіцера СС ізраїльтяни розвіяли за межами країни

15 грудня 1961 року в Єрусалимі ізраїльський трибунал з військових злочинів засудив до смертної кари колишнього нацистського офіцера СС Адольфа Ейхмана, як головного виконавця плану Гітлера з винищення євреїв. Подана його адвокатом апеляція була відхилена, як і прохання про помилування, направлене президенту Іцхаку Бен-Цві. 1 червня 1962 року Шалом Нагар, старший наглядач в'язниці міста Рамла, накинув йому на шию петлю і привів вирок до виконання.
Адольф Айхман (1906 -1962) німецький офіцер, співробітник гестапо, завідувач відділу гестапо IV-B-4, який відповідав за "остаточне вирішення єврейського питання". З дитинства Ейхман був не надто успішним, але 1 квітня 1932 вступив до СС. Завдяки хорошим організаторським здібностям очолив Центральне відомство з єврейської еміграції у складі Головного управління імперської безпеки. 21 вересня 1939 в Берліні відбулася нарада за темою "Єврейське питання на окупованих територіях". Всі 15 вищих чинів Рейху висловили підтримку плану вислання євреїв на Схід і розміщення у концтаборах. Виконання рішення конференції було покладено на шефа СС Гайнріха Гіммлера. 31 січня 1942 року Адольф Айхман розіслав термінові накази всьому командному складу поліції, секретним службам безпеки і керівникам СД, що містили докладні вказівки до підготовки депортації євреїв Німеччини, Австрії та Чехії до концтаборів у Польщі. У травні 1945 року Айхман був заарештований американцями, проте через рік зумів утекти та емігрував до Аргентини під іменем Клементо Рікардо. У 1958 році Айхман був випадково виявлений і таємно перевезений до Ізраїлю на суд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В'язнів концтабора Дахау годували травою, корінням і картопляним лушпинням
Суд супроводжувався безпрецедентними заходами безпеки. Айхман був поміщений у спеціально виготовлений блок з куленепробивного скла. З боку звинувачення на процесі виступили понад 100 свідків і було надано 1600 документів, більшість з яких були підписані Айхманом. Вони повністю доводили запровадження антиєврейського законодавства, розпалювання ненависті до євреїв, розграбування їх власності, поміщення євреїв в гетто і концтабори, депортації до таборів смерті.

Після повішення 1 червня 1962 року тіло Адольфа Айхмана було спалене а попіл начальник тюрми Арьє Нір розвіяв за межами територіальних вод Ізраїлю за присутності священника і двох офіцерів поліції.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/history/_popi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

США і Канада організовують зустріч противників ядерної програми КНДР 0 0 0
У Держстаті розповіли, на скільки зменшилось населення України за рік 0 0 0
Смерть на дорозі, 10 кілометрові затори - наслідки снігових заметів 0 0 0
Ситуація навколо повернення РФ у ПАРЄ може вирішитися в січні 0 0 0
Так не чинять, – Саакашвілі у відкритому листі звернувся до Порошенка 0 0 0
2018. Германия. Украинцам это трудно представить 0 0 0
Украина продолжает бороться с вождением в нетрезвом виде 0 0 0
Саакашвили призвал Порошенко уйти в отставку 0 0 0
Україна та США знову проголосували проти російської резолюції «боротьби» з нацизмом 0 0 0
Назвали найкращі українські кліпи 2017 року 0 0 0