На Землю повернуться члени 53-ої експедиції МКС

Російський космонавт Сергій Рязанський, американець Рендолф Брезник (NASA) та італієць Паоло Несполі (ЕЅА) - члени міжнародного екіпажу транспортного пілотованого корабля "Союз МС-05"- в четвер повинні повернутися на Землю з Міжнародної космічної станції (МКС).
Вони входять до складу 53-ої тривалої експедиції, повідомляє Інтерфакс. Екіпаж відправився на МКС 28 липня 2017 року. Отже, тривалість його перебування в космосі становить 139 діб.
Як повідомляє Центр управління польотами, розстикування корабля "Союз МС-05" з МКС заплановано на четвер. В 147 км на південний схід від міста Жезказган в Казахстані очікується приземлення спускного апарату корабля.
Після розстикування роботу на МКС продовжить екіпаж у складі командира експедиції МКС-54 Олександра Мисуркина ("Роскосмос"), бортінженерів Марка Ванді Хая і Джозефа Акаби (обидва NASA) .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли найдавнішу гігантську чорну діру

Президент США Дональд Трамп підписав "Директиву №1" про інноваційну програму досліджень космосу, згідно з якою передбачається відправити космічну експедицію на Місяць. Церемонію підписання транслював YouTube-канал Білого дому.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/world-life/_n...

Самые важные новости дня с facebook & twitter