Виділення США допомоги Україні на оборону – піррова перемога, – експерт

Підписання Трампом закону про оборонний бюджет США на 2018 фінансовий рік, який передбачає виділення 350 мільйонів доларів Україні, – більше піррова перемога. Насправді США планували виділити 520 мільйонів доларів, але зменшили суму через корупцію в Міністерстві оборони.
Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.
За словами фахівця, через непрозорий характер діяльності Міністерства оборони, відсутності контролю з боку громадського суспільства Вашингтон скоротив допомогу Україні на оборону.
США були змушені реагувати на зовнішні подразники, щоб не допустити подальшої російської експансії. Вашингтону потрібна країна, яка воюватиме з РФ і стримуватиме її агресивні наміри щодо європейського континенту. Але не треба розцінювати це як перемогу. Навпаки – тривожний дзвоник. Україні дали зрозуміти, що допомога може скорочуватися, і все залежить від нашої держави, – зауважує Снєгирьов.
До того ж, зазначає експерт, йдеться про надання Україні оборонних засобів, а не зброї в класичному розумінні. Йдеться, зокрема, про антирадарні установки. Це не летальна зброя оборонного характеру, яку США не хочуть надавати Україні через серйозність усіх викликів.
Як говорить Дмитро Снєгирьов, нещодавно в Україні з візитом перебували три високопоставлених американських генерали. Один з них – радник Трампа з питань нацбезпеки Джек Кін заявив, що виділення летальної оборонної зброї Україні США погоджуватимуть з РФ.
"США не хочуть надавати летальну зброю, пояснюючи тим, що Росія більш агресивна, ніж колись був СРСР. І США прекрасно розуміють виклики, які стоять перед ними, якщо Україна отримає зброю. Це елемент геополітики США: стримування агресивних намірів Кремля і одночасно загравання з Москвою. Тому що внаслідок надання летальної зброї Україні Росія загострить ситуацію на Близькому і Середньому Сході. Або на Корейському півострові", – наголошує Дмитро Снєгирьов.
Тому, вважає експерт, США показують, що готові брати участь у реформуванні ЗСУ, але зменшують нам допомогу, підкреслюючи корупційну складову діяльності структур матеріально-технічного забезпечення армії.

Читать польностью: https://24tv.ua/vidilennya_ssha_dopomogi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Клімкін заявив, що РФ може здійснити обмін полоненими під час ЧС з футболу заради іміджу 0 0 0
Україна збільшила імпорт сала більш ніж на 50% 0 0 0
Два десятки велогонщиків у Бельгії постраждали внаслідок зіткнення з авто 0 0 0
Омбудсмен РФ не відвідає Вишинського, поки Денісову не пустять до Сенцова 0 0 0
Спецдоповідач ООН: в Україні значно зменшилася кількість тортур 0 0 0
Вперше чистять найбільшу річку в Україні 0 0 0
У США іммігранти загинули в ДТП при спробі сховатися від влади 0 0 0
Левченко святкувала перемогу у стрибках в висоту на турнірі в Німеччині 0 0 0
Новости Крымнаша. "Три корочки хлеба в Стране дураков" 0 0 0
Лисі чоловіки схильні до певного виду онкології, – медики 0 0 0