Виділення США допомоги Україні на оборону – піррова перемога, – експерт

Підписання Трампом закону про оборонний бюджет США на 2018 фінансовий рік, який передбачає виділення 350 мільйонів доларів Україні, – більше піррова перемога. Насправді США планували виділити 520 мільйонів доларів, але зменшили суму через корупцію в Міністерстві оборони.
Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.
За словами фахівця, через непрозорий характер діяльності Міністерства оборони, відсутності контролю з боку громадського суспільства Вашингтон скоротив допомогу Україні на оборону.
США були змушені реагувати на зовнішні подразники, щоб не допустити подальшої російської експансії. Вашингтону потрібна країна, яка воюватиме з РФ і стримуватиме її агресивні наміри щодо європейського континенту. Але не треба розцінювати це як перемогу. Навпаки – тривожний дзвоник. Україні дали зрозуміти, що допомога може скорочуватися, і все залежить від нашої держави, – зауважує Снєгирьов.
До того ж, зазначає експерт, йдеться про надання Україні оборонних засобів, а не зброї в класичному розумінні. Йдеться, зокрема, про антирадарні установки. Це не летальна зброя оборонного характеру, яку США не хочуть надавати Україні через серйозність усіх викликів.
Як говорить Дмитро Снєгирьов, нещодавно в Україні з візитом перебували три високопоставлених американських генерали. Один з них – радник Трампа з питань нацбезпеки Джек Кін заявив, що виділення летальної оборонної зброї Україні США погоджуватимуть з РФ.
"США не хочуть надавати летальну зброю, пояснюючи тим, що Росія більш агресивна, ніж колись був СРСР. І США прекрасно розуміють виклики, які стоять перед ними, якщо Україна отримає зброю. Це елемент геополітики США: стримування агресивних намірів Кремля і одночасно загравання з Москвою. Тому що внаслідок надання летальної зброї Україні Росія загострить ситуацію на Близькому і Середньому Сході. Або на Корейському півострові", – наголошує Дмитро Снєгирьов.
Тому, вважає експерт, США показують, що готові брати участь у реформуванні ЗСУ, але зменшують нам допомогу, підкреслюючи корупційну складову діяльності структур матеріально-технічного забезпечення армії.

Читать польностью: https://24tv.ua/vidilennya_ssha_dopomogi...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Омелян розповів, де в Україні може з’явитися перша дорога за євростандартами 0 0 0
Чоловік вербував секс-рабинь через соцмережі 0 0 0
Повернення Росії в ПАРЄ: голова української делегації заявив про можливу відставку 0 0 0
Сенат США одобрил выделение Украине 250 миллионов долларов на оборону 0 0 0
Українські дзюдоїсти стали чемпіонами Європи серед 20-річних 0 0 0
Меттіс спростував чутки про його швидку відставку з поста голови Пентагону 0 0 0
В'ятрович: Спочатку імперії крадуть минуле, потім загарбують територію 0 0 0
ЦВК: в країні не існує жодних єдиних законів, оскільки вони миттєво зміюються за забаганкою 1 людини у владі 0 0 0
Россиян можно поздравить с почином. Самолет, под верх напичканный новейшей электроникой, которая должна была сбить ракету с курса, и 14 жмуров – хороший трофей 0 0 0
Посилення покарань для водіїв: чи зменшаться ДТП? 0 0 0