Чому кохання з першого погляду не буває - вчені

Психологи з Університету Гронінгена в Голландії прийшли до висновку, що любові з першого погляду не існує. Насправді ці відчуття є скоріше сильним фізичним потягом, повідомляє The Independent.
Вчені провели своє дослідження за допомогою 396 учасників, приблизно 60% з яких були жінками, більшість - гетеросексуалами, а переважна більшість - молодими голландськими і німецькими студентами.
Через онлайн-опитування учасникам поставили питання про їхні нинішні романтичні стосунки.
Потім їм показали фотографії різних незнайомців і попросили оцінити їх привабливість, зазначивши будь-які почуття, в тому числі близькість, пристрасть і потяг. Їх також запитували, чи вважають вони, що "відчувають любов з першого погляду".
Було проведено ще два дослідження, які стосувалися швидких знайомств, в ході якого учасники проводили 90 або 20 хвилин, вивчаючи один одного. І знову їх запитали про почуття до потенційних партнерів.
Беручи до уваги результати всіх тестів, 32 учасники (більшість з яких були чоловіками) описали 49 випадків кохання з першого погляду. Однак цей результат був тісно пов'язаний зі сприйняттям іншої людини фізично привабливою.
У той же час в ході швидких знайомств жоден з випадків кохання з першого погляду не був взаємним. Висновок вчених став неочікуваним - сексуальний вигляд партнера збуджував і людина думала, що це любов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оптимізм і працьовитість є завдатком довголіття - дослідники.

Житло самотніх чоловікі відчутно відрізняється від жіночого. В одних панує мінімалізм, в інших забагато зайвих речей. Не всі квартири холостяків нагадують смітник брудних речей і немитого посуду.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/health/_comu-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter