Держкіно фінансуватиме фільм "Вар'ятів"

Контракт про надання проекту "Секс і нічого особистого" державної фінансової підтримки у сумі 13 млн грн уклало з компанією "Star Media" Державне агентство України з питань кіно.
Кінопроект повнометражної стрічки "Секс і нічого особистого" став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно, - про це пишуть Українські новини.
За сюжетом фільму головний герой Сергій терпить невдачі у стосунках з дівчиною. Але невдовзі він зустрічає стриптизерку Діану, котра береться зробити з нього справжнього мачо. Правда, її уроки будуть лише теоретичного характеру. Проте нудними і марними вони точно не будуть.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держкіно оголосило рішення по скандальних "Сватах"
Головне завдання проекту - залишити приємний і піднесений настрій після перегляду фільму. Це не філософський фільм, хоча він і зачіпає багато важливих тем.
Завершити виробництво фільму планують у січні 2019-го року. ежисером фільму є Ольга Ряшина. Продюсерами Влад Ряшин та Юрій Мінзянов. Сценаристи Сергій Притула, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Володимир Ковцун та Володимир Жогло з колективу "Вар'яти".

29 листопада 2017 року на ХХI міжнародному кінофестивалі Tallinn Black Nights Film Festival (PÖFF) Держкіно України, Фонд Ігоря Янковського та ГО "Ініціатива в ім'я майбутнього" представили українське кіно.На думку директора кінофестивалю Тііни Локк-Трамберг щороку кількість членів української делегації збільшується, як і вітчизняних фільмів, які демонструються в рамках фестивалю. Вона висловила надію, що ця тенденція буде і далі зберігатися.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/life/_derzhki...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Без любви 0 0 0
"Используют пленных как рабов": стало известно о новой тактике оккупантов на Донбассе 0 0 0
"Колония России": известный издатель пристыдил украинцев из-за языка 0 0 0
"Чому так?": показали емоції тварин, яких везуть до лікарні 0 0 0
"Наші гроші": Фирма жены Розенблата будет поставлять беспилотники Министерству обороны. Видео 0 0 0
"Зоря" повернула до складу півзахисника Хомченовського 0 0 0
З сектора Гази запустили п'ять ракет по Ізраїлю 0 0 0
"Розміну Криму на Донбас не буде!", – Сенченко 0 0 0
Сергій РЕБРОВ: «Поки що перебуваю зі своєю сім'єю на відпочинку» 0 0 0
Квотировать нельзя помиловать. Как "чёрные списки" и квоты влияют на радио и телевидение 0 0 0