Геращенко запевнила, що про згортання західної допомоги у сфері безпеки не йдеться

В усіх кабінетах американської влади у Вашингтоні існує спільне бачення щодо необхідності подальшої підтримки України у сфері безпеки.

Про це розповіла перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, - пише Укрінформ.

Вона зазначила, що про згортання західної допомоги на цьому напрямі не йдеться, оскільки "це стосуватиметься не тільки України, але й ситуації безпеки загалом у світі, тому що сьогодні Україна жертвує найдорожчим – життям наших солдатів, зупиняючи і стримуючи одну з найпотужніших армій світу – Російської Федерації".При цьому Геращенко висловила переконання, що внесок України у стримування агресії РФ у Європі оцінений не до кінця.

Вона зауважила, що український парламент також має докласти більше зусиль на цьому напрямі. У тому числі йдеться як про загальні питання національної безпеки, так і про окремі напрями, такі як розмінування, що забезпечується, в тому числі за кошти іноземних партнерів.Як повідомлялося, Сенат США схвалив проект закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”, який містить дозвіл на виділення 350 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні. Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах. Так, до документа, включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

Читать польностью: https://tsn.ua/politika/geraschenko-zape...

Самые важные новости дня с facebook & twitter