Весь футбольний чемпіонат можна провести в Києві

Історія вітчизняного футболу наповнена безліччю подій та прецедентів. Нині наша футбольна влада ніяк не може визначитись із кількістю команд у чемпіонаті та схемою його проведення. Тому варто зазирнути в минуле: там було вже практично все, над чим розмірковують зараз футбольні організатори.
Візьмемо, наприклад, 1952 рік. Тоді спортсмени нашої колишньої Батьківщини вперше взяли участь в Олімпійських іграх. Заради високої мети а місце на Олімпіаді нижче першого в сталінські часи вважалося провалом футболісти почали свій чемпіонат аж 3 липня. Звісно ж, в інтересах збірної. Їй це, як завжди буває в таких випадках, не допомогло.
Однак не це має привернути нашу увагу. Цікаво те, що весь чемпіонат СРСР, за винятком двох ігор, був проведений у Москві. Чому? Запитати тепер немає кого, минуло 65 років. А досвід цікавий. Чому б і нам не спробувати? Усе одно майже половина команд чемпіонату, п'ять із 12, проводять домашні матчі не за місцем реєстрації. Коли б виключно представники окупованих територій це можна було б зрозуміти. Але ж є дві команди, які не грають удома через відсутність відповідного стадіону "Сталь" та "Верес". За півроку до них майже гарантовано приєднається "Арсенал". Клуб хоч і називає себе київським, теж не має власної арени.
То, може, не займатися дурницями? Не ганяти дарма за багато сотень кілометрів пересувні телевізійні станції, аби транслювати ігри з практично порожніх стадіонів, не возити ­команди туди-сюди, витрачаючи чесно зароблені їхніми власниками гроші. А зібратися на місяць у Києві, наприклад, у травні, та й зіграти половину матчів. Потім зробити те ж саме у вересні. Скільки б коштів зекономили. І скільки б часу звільнилося для підготовки національної команди та команд-учасниць єврокубків.
Скажете, що пропозиція безглузда? А хіба не безглуздо проводити в Києві матч між кам'янською "Сталлю" та донецьким "Олімпіком", в яких у столиці немає й сотні вболівальників на двох? Не безглуздо грати матчі лідерів першої ліги опівдні буднього дня на тренувальному полі під Борисполем?
То, може, подумаємо? Пошукаємо в історії футболу інші приклади проведення чемпіонату. Це ж легше, ніж дбати про те, щоб матчі футбольної першості України збирали на трибунах не лише "фанатів", родичів та знайомих футболістів.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sports-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Новости Крымнаша. "Пока Россия существует, мира на этой планете не будет!" 0 0 0
Американцы смирились с тем, что реагировать на то, что говорит Президент США можно с иронией 0 0 0
Зачем нужны мусоропроводы в многоэтажках? 0 0 0
Про деньги-03. Личные средства. 0 0 0
Санкции заставят РФ пойти на уступки по миротворцам – экс-генсек НАТО 0 0 0
Чоловік створює портрети людей із шурупів 0 0 0
В ОАЕ влаштували грандіозний фестиваль світла, вогні якого видно навіть із космосу 0 0 666
На Тернопільщині селом гуляв вовк і стрибав на перехожих 0 0 666
ОІ-2018: польський стрибун з трампліну став трьохкратним олімпійським чемпіоном 0 0 0
Масленичные гулянья в Киеве в самом разгаре: чем удивляют в этом году 0 0 666