Весь футбольний чемпіонат можна провести в Києві

Історія вітчизняного футболу наповнена безліччю подій та прецедентів. Нині наша футбольна влада ніяк не може визначитись із кількістю команд у чемпіонаті та схемою його проведення. Тому варто зазирнути в минуле: там було вже практично все, над чим розмірковують зараз футбольні організатори.
Візьмемо, наприклад, 1952 рік. Тоді спортсмени нашої колишньої Батьківщини вперше взяли участь в Олімпійських іграх. Заради високої мети а місце на Олімпіаді нижче першого в сталінські часи вважалося провалом футболісти почали свій чемпіонат аж 3 липня. Звісно ж, в інтересах збірної. Їй це, як завжди буває в таких випадках, не допомогло.
Однак не це має привернути нашу увагу. Цікаво те, що весь чемпіонат СРСР, за винятком двох ігор, був проведений у Москві. Чому? Запитати тепер немає кого, минуло 65 років. А досвід цікавий. Чому б і нам не спробувати? Усе одно майже половина команд чемпіонату, п'ять із 12, проводять домашні матчі не за місцем реєстрації. Коли б виключно представники окупованих територій це можна було б зрозуміти. Але ж є дві команди, які не грають удома через відсутність відповідного стадіону "Сталь" та "Верес". За півроку до них майже гарантовано приєднається "Арсенал". Клуб хоч і називає себе київським, теж не має власної арени.
То, може, не займатися дурницями? Не ганяти дарма за багато сотень кілометрів пересувні телевізійні станції, аби транслювати ігри з практично порожніх стадіонів, не возити ­команди туди-сюди, витрачаючи чесно зароблені їхніми власниками гроші. А зібратися на місяць у Києві, наприклад, у травні, та й зіграти половину матчів. Потім зробити те ж саме у вересні. Скільки б коштів зекономили. І скільки б часу звільнилося для підготовки національної команди та команд-учасниць єврокубків.
Скажете, що пропозиція безглузда? А хіба не безглуздо проводити в Києві матч між кам'янською "Сталлю" та донецьким "Олімпіком", в яких у столиці немає й сотні вболівальників на двох? Не безглуздо грати матчі лідерів першої ліги опівдні буднього дня на тренувальному полі під Борисполем?
То, може, подумаємо? Пошукаємо в історії футболу інші приклади проведення чемпіонату. Це ж легше, ніж дбати про те, щоб матчі футбольної першості України збирали на трибунах не лише "фанатів", родичів та знайомих футболістів.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/sports-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Від ковбасок до презервативів - на чому заробляють перед весіллям Гаррі та Меган 0 0 0
Секс у похилому віці зберігає пам'ять 0 0 0
Популярний фізик припустив, на кого схожі прибульці 0 0 0
Кінопокручі за московським "сцинарієм" 0 0 0
4 поучительных истории от американских миллиардеров: каждый сэкономленный доллар – тот же самый заработанный доллар 0 0 0
Про наше нестримне бажання запрягти "Теслу" як підводу 0 0 0
Сільська ферма експортує до Європи 25 тонн равликів 0 0 0
Перевізник пояснив, чому половина транспорту зупиниться 0 0 0
Чому дітям не можна забороняти бути онлайн: пояснення експертки 0 0 0
"Грабли Калужинского" в конфликте НАБУ и САП 0 0 0