Генасамблея ООН у грудні розгляне резолюцію щодо Криму

Генеральна асамблея ООН розгляне резолюцію «Положення в області прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь» у грудні.
Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.
«Наступним кроком стане розгляд проекту резолюції на пленарному засіданні ГА ООН у другій половині грудня 2017 року і головне – примушення Російської Федерації до її повного виконання», – йдеться у повідомленні.
У міністерстві закордонних справ пояснили, резолюція, схвалена у вівторок профільним комітетом Генасамблеї, «є логічним продовженням минулорічної резолюції Генасамблеї 71/205 щодо прав людини в окупованому Криму».
Внесення нового документу на розгляд ГА ООН зумовлене продовженням злочинної політики РФ у окупованому Криму, а також тим фактом, що Росія не виконала жодного положення попередньої резолюції, лише нарощуючи репресії на півострові, пояснили у зовнішньополітичному відомстві.
«Цьогорічна резолюція має на меті змусити Росію як державу-окупанта припинити грубі порушення прав та основних свобод людини», – заявили в МЗС.
Як відомо, 14 листопада Третій комітет Генасамблеї ООН ухвалив оновлену резолюцію з прав людини щодо анексованого Криму. 
Оновлену резолюцію з прав людини в Криму Україна внесла до секретаріату Третього комітету Генасамблеї ООН в жовтні 2017 року. У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і забезпечити навчання українською і кримськотатарською мовами на півострові.

Читать польностью: https://glavcom.ua/news/genasambleya-oon...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

І знову про Будапештський меморандум 0 0 0
Одесит викинув бойовий снаряд через вікно, намагаючись приховати його від поліції 0 0 0
Підсумки 15.09: відкриття КПП, санкції проти Росії 0 0 0
У Херсоні поліцейські викрили групу озброєних торговців амфетаміном 0 0 0
Стали відомі подробиці угоди Манафорта зі спецпрокурором по «російській справі» 0 0 0
Китайські банки приєдналися до санкцій проти Росії 0 0 0
Гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Польша в ПАСЕ намерена требовать от России вернуть обломки самолета Качиньского 0 0 0
Польща у ПАРЄ вимагатиме від Росії повернути уламки літака Качинського 0 0 0
Польша намерена требовать в ПАСЕ вернуть обломки самолета Качинского 0 0 0