Велика мрія маленької дитини: ТСН узялася звозити хвору на рак дівчинку в Париж

Одеситка Олександра Брайловська вісім років із десяти бореться за життя з раком. У дівчинки стався вже третій рецидив, але вона продовжує вірити в краще та плекати мрію побувати в Парижі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти ТСН і благодійний фонд "Крона" вирішили допомогти непересічній дитині в сповненні її заповітного бажання. Однак на перешкоді йому стоїть важка хвороба – медики навіть не прогнозували, що Саша доживе до свого 10-річчя. У дитини нейробластома – рак нервової системи, четверта стадія. Триматися допомагає спілкування з іншими дітьми. "Всі вже вилікувалися, повиїздили вже. Вже там мало друзів, а то було раніше повне відділення. Але виписалися – і добре!", - каже маленька одеситка про лікування в столичному онкоцентрі. Насправді вижили одиниці. "Вона з ними списувалася, потім дзвонить, пише – ніхто не відповідає. Чому? Поїхали, змінили адресу, телефон. Я ж їй повинна щось сказати. Ось так", - зізнається мама.Світова медицина має статистику, що на четвертій стадії вижити вдається максимум 20 зі 100. "Там метастази в кістковий мозок", - каже лікар Вадим Кобись. Попри страшний діагноз, медик вірить у те, що в Саші є шанс. Він готовий спробувати експериментальне лікування, але на закордонні ліки потрібні десятки тисяч євро, яких немає. Саша ж під час ремісії, поліпшення, мріє про захопливу подорож до Парижа. "Дуже подобається, круасани смачні, мені музика подобається. Ейфелева вежа – мені завжди хотілося забратися на верхівку. Мені просто подобається це місце", - каже дитина.Заради мрії дівчинка навіть узялася вивчати французьку мову. І дуже швидко на ідею подарувати дитині радість відгукнувся меценат. Проте перед самим вильотом Саші погіршало, аналізи виявилися поганими. Чи під силу малечі витримати переліт на 2,5 тисячі кілометрів? Що буде з великою французькою мрією маленької одеситки? Продовження цієї історії дивіться вже сьогодні у випуску ТСН о 19:30.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Читать польностью: https://tsn.ua/ukrayina/velika-mriya-mal...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Спина коня має бути пряма та широка 0 0 0
Олена Жуковська померла під час пологів 0 0 0
Гороскоп на 13 листопада для всіх знаків зодіаку 0 0 0
Мей: переговори щодо Brexit наближаються до завершення 0 0 0
Новий Хатіко: у Китаї пес майже три місяці чекає на дорозі, де загинула хазяйка 0 0 0
Меркель у Парижі прийняли за дружину Макрона 0 0 0
Медведчук о возвращении Донбасса: Людей в ходе переговоров необходимо убедить, решить этот вариант силой  невозможно 0 0 0
Канада захистить свої вибори від втручання Росії, – Трюдо 0 0 0
Италия, Норвегия и Швеция в скором будущем могут войти в состав общеевропейской армии 0 0 0
Меркель в Париже приняли за жену Макрона 0 0 0