Вчені написали людству лист-попередження

Другий попереджувальний лист людству підписали більше 15 000 світових вчених з 184 країн, вказуючи на загрози глобального масштабу та можливі кроки для їхнього розв’язання.

Про це пише Укрінформ із посиланням на France24.

Вчені зауважили, що до листа, який був написаний у 1992 році, не дослухалися.

"Ми ставимо під загрозу наше майбутнє, не сприймаючи постійне швидке зростання населення як основний чинник багатьох екологічних та навіть суспільних загроз", - йдеться у листі.

"Швидке глобальне зниження показників озоноруйнівних речовин демонструє, що ми можемо робити позитивні зміни, коли ми будемо діяти рішуче", - йдеться в листі.Серед кроків, які вчені пропонують негайно вживати, аби врятувати людство: використання відновлюваної енергії, зниження народжуваності, бережне використання природних багатств, споживання більшої кількості їжі на рослинній основі, припинення гонитви за матеріальними благами натомість раціональний їх розподіл у суспільстві, припинення браконьєрства, торгівлі людьми, тощо.

"Цей рецепт був чітко сформульований провідними вченими світу 25 років тому, але в більшості випадків ми не звернули увагу на їхні попередження», - вказують вчені, попереджуючи, що "незабаром буде надто пізно змінювати курс від нашої траєкторії невдачі, а час спливає".

Нагадаємо, що раніше фахівці NASA та Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США зафіксували найменший починаючи з 1988 року розмір озонової діри над Антарктикою. За останній рік діра зменшилася майже на 3,5 млн квадратних кілометрів.

Читать польностью: https://tsn.ua/nauka_it/vcheni-napisali-...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Трамп визначився з кандидатурою нового глави АНБ 0 0 0
В Україні вируватиме два циклони: прогноз погоди на 14 лютого 0 0 0
Конверт з прокляттями: став відомий зміст листа, який отримала невістка Трампа 0 0 0
Банкротство: опыт Дональда Трампа и украинские реалии 0 0 0
Ещё чуть про камеры 0 0 0
Трамп выдвинул кандидатуру на пост главы АНБ 0 0 0
Стало відомо, що було в конверті, який відправив невістку Трампа до лікарні 0 0 0
Трамп висунув кандидатуру на посаду глави АНБ 0 0 0
Стало відомо, що було в конверті, який відправив невістку Трампа до лікарні 0 0 0
Обама отримав листа з білим порошком 0 0 0