На парламентських виборах у Чехії переміг правий рух АNO – 100% бюлетенів

Правоцентристський політичний рух АNO («Акція незадоволених громадян», або з чеської «Так» ) на чолі з мільярдером і другим найбагатшим чеським громадянином Андреєм Бабішем здобув перемогу на парламентських виборах у Чехії.


Згідно з порахованими 100% бюлетенів, ANO набрав 29,64 відсотка голосів виборців. На другій сходинці – права Громадянсько-демократична партія. Третє і четверте місця дісталися новим опозиційним партіям – ліберальній Чеській піратській партії та партії «Свобода і пряма демократія» (SPD).


Поразку на виборах зазнали ліві політичні сили, зокрема, комуністична партія Чехії і Моравії  та соціал-демократи, які набрали менше, ніж 10 відсотків голосів виборців, опустившись відповідно на п’яте і шосте місце.


Загалом до парламенту Чеської Республіки увійшли 9 політичних партій і рухів, які здолали необхідний 5-відсотковий бар’єр. Участь у виборах взяли 60,83 відсотка виборців.


Вибори до парламенту Чехії відбуваються кожні чотири роки. На останніх виборах 27 листопада 2013  року перемогу здобула Чеська соціал-демократична партія.
Читать польностью: https://www.radiosvoboda.org/a/news/2880...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Наказание для родителей. Неплательщикам алиментов объявили войну 0 0 0
Женский день календаря. История праздника 8 Марта: легенды и реальность 0 0 0