У Дніпрі відбувся забіг «Миля миру»

Понад тисяча жителів Дніпра в суботу взяли участь у легкоатлетичному забігу «Миля миру», приурочений до 74-річчя визволення Дніпра від німецької окупації, а також за мир і злагоду в сучасній Україні.


Як передає кореспондент Радіо Свобода, учасниками акції стали школярі, студенти, люди старшого віку – любителі бігу та ветерани спорту.


Уперше до участі в «Милі миру» цьогоріч долучились кілька десятків дітей з особливими потребами, які «бігли» на інвалідних візках, а також тримаючись за руки батьків, тренерів, дехто – на руках у мам.
Найшвидших бігунів серед юнаків, які бігли дві милі, та дівчат, які бігли милю, а також серед людей з інвалідністю, які здолали символічну дистанцію в 500 метрів, нагородили пам’ятними призами, медалями та дипломами.
Історія проведення «Милі миру» в Дніпрі починається з 1944-го року, коли в річницю визволення міста від німецької окупації, 25 жовтня 1944 року, спортсмени зібралися і відзначили це свято легкоатлетичною естафетою на центральному проспекті.


 1995 року ООН на честь 50-річчя заснування організації провела по всьому світу естафету яку назвали «Дві милі миру», вона збіглася з датою визволення Дніпра. Відтоді «Миля миру» в Дніпрі поєднує у дві важливих події, головне гасло яких – «мир у всьому світі». Цього разу «Миля миру» в Дніпрі стала 74-ою.

Читать польностью: https://www.radiosvoboda.org/a/news/2880...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Уроки позабытого императора 0 0 0
Мережу шокував конкурс краси у фейковій «ДНР» 0 0 0
Loboda показала, как выглядит по утрам. ФОТО 0 0 0
Роналду: «Команда была великолепна» 0 0 0
Курс биткоина превысил 19 тысяч долларов 0 0 0
Самый красивый Замок в мире. 0 0 0
Саакашвілі пояснив, для чого виліз на дах 0 0 0
Dell, General Motors, Microsoft объединили усилия в рамках кампании по использованию переработанного океанического пластика 0 0 0
Лука Модрич признан лучшим игроком клубного ЧМ 0 0 0
Иско недоволен работой Зидана 0 0 0