Ярослав Залипка виграв 1000 гривень

 У списку переможців лише один передплатник отримує тисячу гривень. Дивлюся, "Газета по-українськи" надрукувала моє прізвище й село. Показав колегам. Не повірили. Приходить листоноша. Каже: "В мене для вас є приємний сюрприз". І видає тисячу гривень. Гроші витрачу на передплату на 2018 рік. Вистачить на "Газету по-українськи" й медичну пресу, розповідає 63-річний Ярослав Залипка із села Залип'я Рогатинського району на Івано-Франківщині.
Він передплатив "Газету по-українськи", відправив копію передплатної квитанції на адресу редакції і виграв 1 тис. грн.
 Найбільше люблю читати про спорт. Потім переглядаю гороскоп і анекдоти. А далі решту сторінок, продовжує.
Має 40 років лікарського стажу. Із 1994-го працює в Рогатинській районній лікарні.
 Після Івано-Франківського медінституту робив у селах Рогатинского району. Був у моїй лікарській практиці випадок. За рік після Чорнобиля обслуговував будівельників, які в селі Лебедівка відбудовували хати для переселенців. Ранньою весною наша "швидка" їхала через міст Київського водосховища. Від берега на дорогу раптом вискакує літній чоловік, махає руками й щось кричить. Виявляється, у воді тоне 10-річний хлопчик. Дід плавати не вмів. Дивимося з водієм, а дитина тримається за якийсь корч. Течія віднесла на 10 метрів від берега, де глибоко. Кинулися у воду. Витягли його, загорнули в медичну ковдру та повезли додому, говорить Ярослав Дмитрович.
Він розлучений. Має двох синів.
 Із Наталією одружився на четвертому курсі. Але 20 років тому розлучилися. Жалкую, говорить Ярослав Дмитрович. Були молоді, кожен показував свій норов. Вона живе в Іспанії. Спілкуємося телефоном. Раз на рік приїжджає, зупиняється в дітей. Гостинці привозить і мені. Хочеться, щоб знову були разом. Наші сини стали лікарями. Старший Тарас працює в Каховці інфекціоністом. А молодший Любомир нефрологом у відділенні гемодіалізу в нашій лікарні. Обидва одружені. Маю внука і двох внучок.

Читать польностью: https://gazeta.ua/articles/people-newspa...

Самые важные новости дня с facebook & twitter


Похожие новости

Власти Украины готовятся повысить минимальную зарплату до 4200 гривен: названы сроки 0 0 0
Підполковник залучив дружину до схеми вимагання хабара від підлеглого 0 0 0
На Волині шахраї поцупили з картки пенсіонера 3 тисячі гривень 0 0 0
Благодійний фонд роздав понад 30 тисяч гривень 0 0 0
Український боксер Артем Далакян захистив титул чемпіона світу з боксу. Далакян виграв технічним нокаутом у 8-му раунді 0 0 0
На біопрепарат "Санекс" у червні діють знижки до 15 відсотків 0 0 0
Лікування катаракти обійдеться удвічі дешевше 0 0 0
Вперше чистять найбільшу річку в Україні 0 0 0
Федерер став переможцем 98-го турніру в кар'єрі 0 0 0
Левченко святкувала перемогу у стрибках в висоту на турнірі в Німеччині 0 0 0